Concept TM4721 bílý tyčový mixér s chopperem

Elektronika

Značka: CONCEPT
Tyčový mixér Concept TN4721 umí nejen mixovat, ale také šlehat nebo sekat. Má příkon 600 W a funkci turbo a pulse pro dosažení maximálního výkonu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 199

O produktu

50128700

Všestranný pomocník do vaší kuchyně Concept TM4721 zastane nejen práci klasického tyčového mixéru, ale také šlehače a sekáčku. Disponuje příkonem 600 W a plynulou regulací rychlosti včetně tlačítka TURBO a PULSE pro dosažení maximálního výkonu. Díky ergonomické rukojeti se s ním skvěle pracuje. Všechny součásti mixéru, které přichází do kontaktu se surovinami, jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli.

Concept TM4721bílý tyčový mixér s chopperem4

Tři možnosti využití

Tyčový nástavec s kvalitními nerezovými noži rozmixuje téměř cokoliv. Během chvilky s ním připravíte lahodné mléčné koktejly, osvěžující smoothies, domácí majonézu nebo dětské příkrmy. Můžete s ním mixovat i horké polévky a omáčky přímo v hrnci, čímž ušetříte spousty času i špinavého nádobí, a můžete je ještě za tepla podávat. Pomocí nástavce na šlehání pro vás bude hračkou výroba domácí šlehačky, sněhu z bílků, lehkých těst na přípravu palačinek nebo piškotových dezertů. Součástí tyčového mixéru je praktický 500 ml chopper, který je vybavený vlastními nerezovými noži. Snadno si poradí i s tvrdšími potravinami, takže je vhodný na sekání masa, sýrů, zeleniny, ořechů a zvládne dokonce i drcení ledu třeba do vašeho oblíbeného drinku.

Kvalitní provedení a snadná údržba

Všechny součásti mixéru, které přichází do kontaktu s mixovanými surovinami, jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a nepřenášejí pachy. Všechny nástavce tyčového mixéru jen „nacvaknete“ – nezdržujete se žádným hledáním zámečků a šroubováním. Vylepšená konstrukce ponorných mixérů Concept zabraňuje zachytávání nečistot a usnadňuje mytí. Prodloužené trny tyčového nástavce zabrání rozstřikování tekutiny při mixování, což oceníte zvlášť při přípravě horkých polévek a omáček přímo v hrnci. Po použití stačí části mixéru opláchnout. Šetřte čas strávený "u plotny" a užívejte si ho po svém!

Concept TM4721bílý tyčový mixér s chopperem6

Hlavní vlastnosti:

  • odnímatelná nerezová noha
  • ergonomický tvar rukojeti
  • nerezové nože
  • plynulá regulace rychlosti
  • funkce TURBO a PULSE
  • snadné čištění
  • příslušenství: chopper 500 ml, nerezová šlehací metla, mixovací nádoba 600 ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.