Elektronika

Concept VP4201 Tyčový vysavač 3v1

Značka: CONCEPT
5.0
  • Tyčový vysavač s mopem a ruční jednotkou Concept VP4201 vám usnadní úklid na tvrdých podlahách i kobercích.
3 499

O produktu: Concept VP4201 Tyčový vysavač 3v1

50143364

Úvod

Moderní domácnost si zaslouží moderní úklidová řešení. Tyčový vysavač s mopem a ruční jednotkou Concept VP4201 vám usnadní úklid na tvrdých podlahách i kobercích a pomůže i s bojem proti virům a bakteriím. Je vybaven motorizovaným turbokartáčem, zvládne suchý i mokrý úklid a na jedno nabití vydrží až 40 minut práce.

Univerzální pomocník na suchý i mokrý úklid

Akumulátorový tyčový vysavač VP4201 vám pomůže s efektivním úklidem celé domácnosti. Jedná se o 3 praktické pomocníky v jednom: klasický vysavač, ruční vysavač a mop. Pohodlně vysaje koberce a vysaje i vytře veškeré tvrdé podlahy. To vše bez zbytečného víření prachu, což ocení především rodiny s malými dětmi a alergici. K vytírání postačí naplnit 150 ml nádržku vodou, nasadit mopovací textilii a jednoduchým pohybem připevnit k vysavači. Navlhčete mop lehkým sešlápnutím tlačítka na nádržce a můžete začít vytírat i vysávat zároveň. Chcete-li účinně bojovat proti virům a bakteriím, jednoduše přidejte do zásobníku na vodu vhodný desinfekční prostředek. Vaše podlahy pak budou dokonale čisté a desinfikované.

Concept VP4201 Tyčový vysavač 3v12

Dlouhá výdrž a stálý sací výkon

Tyčový vysavač VP4201 je opatřen kvalitní Li-Ion baterií s kapacitou 2200 mAh, která nabízí komfortní vysávání bez kabelu. Na jedno nabití vydrží až 40 minut, takže máte dostatek času na úklid celé domácnosti. Aku vysavač se nabíjí pomocí adaptéru a plné dobití trvá pouhých 4-5 hodin. Díky sklopné rukojeti navíc zabere minimum místa. Pracuje na principu cyklonového vysávání, takže prach a nečistoty jsou díky odstředivé síle odvedeny přímo do sběrné nádoby o velikosti 600 ml. Hlavní předností cyklonového vysávání je stálý sací výkon a absence sáčků. Díky tomu je i údržba vysavače velmi rychlá a jednoduchá. V okamžiku, kdy je nádoba na nečistoty plná, stiskněte uvolňovací tlačítko na horní straně vysavače, nádobu uvolněte, vyjměte filtr a nečistoty vysypte.

Motorizovaný turbokartáč, boční prachové kartáčky a LED osvětlení

Vysavač je vybaven motorizovaným turbokartáčem, který si perfektně poradí se všemi typy koberců. Ocení ho především rodiny s domácími mazlíčky a malými dětmi. Údržba turbokartáče je velmi jednoduchá, stačí ho jednoduše rozebrat, vyčistit a zase složit. Hubice na vysavač je osazena dvěma bočními prachovými kartáčky pro dosažení efektivního úklidu podél stěn a v rozích místností. Díky 3 LED světlům vám už neunikne ani smítko. Dokonale vám posvítí i na ta nejtemnější místa vaší domácnosti, takže budete mít pořád perfektně čisto.

Ruční vysavač

VP4201 je opravdu všestranný pomocník. Disponuje odnímatelnou jednotkou pro ruční vysávání, kterou oceníte především při vysávání drobků na stole, kuchyňské lince, klávesnice nebo kufru auta. Díky štěrbinové hubici 2v1, která je umístěná přímo na těle vysavače, s ním vysajete i těžko dostupná místa.

Hlavní vlastnosti:

  • vysavač, ruční vysavač a mop v jednom přístroji
  • motorizovaný turbokartáč
  • efektivní úklid podél stěn
  • poradí si s koberci i tvrdými podlahami
  • suchý i mokrý úklid
  • doba provozu na 1 nabití: 40 minut
  • LED světla
  • snadno rozebíratelný

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.