Corega Dvojitá síla Antibakteriální tablety 36 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: COREGA
Čisticí tablety s aktivním kyslíkem ničí 99,9 % bakterií způsobujících zápach z úst. Uvolňují 2x více čistících složek, a tak rychle a důkladně vyčistí zubní náhradu.
NAVÍC Corega dóza Při nákupu 2 ks označených produktů značky Corega získáte NAVÍC Corega dózu za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
149

O produktu

50111113

Tablety s aktivním kyslíkem pro každodenní čištění zubní náhrady. Corega Dvojitá síla Antibakteriání tablety uvolňují při rozpuštění ve vodě 2x více čistících složek* než ostatní čistící tablety, a tak rychle a důkladně vyčistí zubní náhradu. Pomáhají odstranit zubní plak a skvrny a jejich síla pronikne i na místa, která jsou kartáčkem špatně dostupná. Neabrazivní složení je šetrné k zubní náhradě. Ničí 99,9 % bakterií způsobujících zápach z úst.** Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 2x více čistících složek
  • rychle a důkladně vyčistí zubní náhradu
  • ničí bakterie způsobující zápach
  • pomáhají odstranit zubní plak a skvrny
  • neabrazivní složení

Složení

Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Cellulose Gum, CI 42090, CI 73015, CI19140.

Použití

Tabletu vložte do sklenice do poloviny naplněné vlažnou vodou. Ponořte celou zubní protézu a nechte působit 15 minut. Před nasazením protézu důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

Upozornění

Nevkládejte tablety do úst, ani vzniklým roztokem ústa nevyplachujte. Roztok nepijte, ani nepoužívejte jako ústní vodu.

*vs Corega TABS, **v laboratorních podmínkách

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 1639.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.