Corega Original extra silný 40 g + BIO Tabs čisticí tablety 30 ks

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

175

O produktu

Výhodný set fixačního krému pro celodenní upevnění zubní náhrady + čisticí tablety, které zajišťují náhradě dokonalou hygienu. 

  • Corega Original extra silný je fixační krém s jemnou mátovou příchutí pro pevné uchycení zubní náhrady ve všech směrech. Bezpečně kryje povrch zubní náhrady, a tak chrání před pronikáním potravin. Poskytuje 12hodinovou fixaci zubní náhrady. Bez obsahu zinku.
  • Corega Bio Tabs čisticí tablety ničí 99,9 % bakterií způsobujících nepříjemný zápach z úst*. Důkladně vyčistí zubní náhradu během 3-5 minut. Síla tablet pronikne i na místa, která jsou kartáčkem špatně dostupná. Pomáhají odstranit zubní plak a skvrny od čaje nebo kávy. Neabrazivní složení je šetrné k zubní náhradě. Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

Použití

Corega Original extra silný: Krém používejte 1x denně. Zubní náhradu vyčistěte a osušte. Krém naneste na náhradu v tenkých proužcích, ne však příliš blízko k okrajům. Vypláchněte si ústa a vložte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte a pak na pár sekund skousněte. Při vyjmutí zubní náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a pomalu kývavým pohybem náhradu uvolněte. Zbytky krému odstraňte teplou vodou a měkkým kartáčkem.

Corega Bio Tabs čisticí tablety: Vložte tabletu do poloviny vodou naplněné sklenice. Ponořte zubní náhradu na 3-5 minut. Poté dočistěte měkkým zubním kartáčkem. Před nasazením protézu důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

*v laboratorních podmínkách