Corega Original extra silný 40 g + BIO Tabs čisticí tablety 30 ks

50103489

Zdravotnický prostředek

Skladem na e-shopu

159

O produktu

Výhodné vánoční balení obsahuje COREGA Original extra silný fixační krém a COREGA Bio antibakteriální tablety.

  • COREGA Original extra silný fixační krém pomáhá upevnit zubní náhradu na dlouhou dobu a brání pronikání jídla pod náhradu.
  • COREGA Bio antibakteriální tablety jsou čistící tablety s aktivním kyslíkem pro důkladné a rychlé čištění zubní protézy bez jejího poškození. Při pravidelném používání působí antibakteriálně a proti plísním. Působí proti nepříjemnému zápachu ze zbytků potravy usazených na protéze. Brání tvorbě skvrn na povrchu zubní náhrady způsobených pitím čaje, kávy nebo kouřením.

Použití:

COREGA Original extra silný: Krém používejte 1x denně. Zubní náhradu vyčistěte a osušte. Krém naneste na náhradu v tenkých proužcích, ne však příliš blízko k okrajům. Vypláchněte si ústa a vložte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte a pak na pár sekund skousněte. Při vyjmutí zubní náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a pomalu kývavým pohybem náhradu uvolněte. Zbytky krému odstraňte teplou vodou a měkkým kartáčkem.

COREGA Bio antibakteriální tablety: Vložte tabletu do poloviny vodou naplněné sklenice. Ponořte zubní náhradu na 15 minut. Před nasazením protézu důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

Parametry
Značka Corega
EAN 8596149003214

Kategorie produktu