516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Corega Original extra silný 40 g + BIO Tabs čisticí tablety 30 ks

Corega Original extra silný 40 g + BIO Tabs čisticí tablety 30 ks

Corega Original extra silný 40 g + BIO Tabs čisticí tablety 30 ks

50103489
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
179 Kč
Skladem na e-shopu

COREGA Original extra silný krém upevní zubní náhradu až na 12 hodin a Bio tablety důkladně a rychle čistí zubní protézy. Nyní ve výhodném vánočním balení.

Podrobné informace o produktu

Výhodné vánoční balení obsahuje COREGA Original extra silný fixační krém a COREGA Bio antibakteriální tablety.

  • COREGA Original extra silný fixační krém pomáhá upevnit zubní náhradu na dlouhou dobu a brání pronikání jídla pod náhradu.
  • COREGA Bio antibakteriální tablety jsou čistící tablety s aktivním kyslíkem pro důkladné a rychlé čištění zubní protézy bez jejího poškození. Při pravidelném používání působí antibakteriálně a proti plísním. Působí proti nepříjemnému zápachu ze zbytků potravy usazených na protéze. Brání tvorbě skvrn na povrchu zubní náhrady způsobených pitím čaje, kávy nebo kouřením.

Použití:

COREGA Original extra silný: Krém používejte 1x denně. Zubní náhradu vyčistěte a osušte. Krém naneste na náhradu v tenkých proužcích, ne však příliš blízko k okrajům. Vypláchněte si ústa a vložte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte a pak na pár sekund skousněte. Při vyjmutí zubní náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a pomalu kývavým pohybem náhradu uvolněte. Zbytky krému odstraňte teplou vodou a měkkým kartáčkem.

COREGA Bio antibakteriální tablety: Vložte tabletu do poloviny vodou naplněné sklenice. Ponořte zubní náhradu na 15 minut. Před nasazením protézu důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Corega
EAN 8596149003214

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.