Corega Max Control fixační krém 40 g + čisticí tablety 30 ks vánoční balení

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

199 ušetříte 60 Kč

Původní cena 259 Kč, sleva 23%

O produktu

Výhodný set fixačního krému pro celodenní upevnění zubní náhrady + čisticí tablety, které zajišťují náhradě dokonalou hygienu.

  • Corega Max Control fixační krém bezpečně kryje povrch zubní náhrady a poskytuje tak ochranu před pronikáním potravin a 12hodinovou pevnou fixaci zubní náhrady. Přesná tryska usnadňuje aplikaci a umožňuje použití správného množství přípravku kolem okraje protézy, čímž vznikne utěsnění po celém obvodu. Bez obsahu zinku.
  • Corega Bio Tabs čisticí tablety: ničí 99,9 % bakterií způsobujících nepříjemný zápach z úst*. Důkladně vyčistí zubní náhradu během 3-5 minut. Síla tablet pronikne i na místa, která jsou kartáčkem špatně dostupná. Pomáhají odstranit zubní plak a skvrny od čaje nebo kávy. Neabrazivní složení je šetrné k zubní náhradě. Výrobky Corega jsou zdravotnické prostředky.

 

 

Složení

Corega Max Control: Calcium/Sodium PVM/MA Co-polymer, Petrolatum, Cellulose Gum, Paraffinum Liquidum.

Corega Bio Tabs čisticí tablety: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Co-polymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, CI 42090, CI 73015.

Použití

Corega Max Control: Krém používejte 1x denně. Zubní náhradu vyčistěte a osušte. Krém naneste na náhradu v tenkých proužcích, ne však příliš blízko k okrajům. Vypláchněte si ústa a vložte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte a pak na pár sekund skousněte. Při vyjmutí zubní náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a pomalu kývavým pohybem náhradu uvolněte. Zbytky krému odstraňte teplou vodou a měkkým kartáčkem.

Corega Bio Tabs čisticí tablety: Vložte tabletu do sklenice do poloviny naplněné teplou vodou. Ponořte zubní náhradu na 3-5 minut. Poté dočistěte měkkým zubním kartáčkem. Před nasazením protézu důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Zbylý roztok po použití ihned vylijte.

Upozornění

Corega Max Control: Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Někteří uživatelé mohou být citliví nebo mít alergii na tento přípravek. Pokud zaznamenáte alergickou reakci nebo pocit nepohodlí, okamžitě přestaňte krém používat. Při běžném používaní dle návodu může dojít k polknutí malého množství přípravku, které není škodlivé. Špatně padnoucí zubní náhrada může poškodit Vaše zdraví. Navštěvujte proto pravidelně svého zubního lékaře. Udržujte víčko i hrdlo tuby suché, abyste zabránili jeho ucpání.

Corega Bio Tabs čisticí tablety: Nevkládejte tablety do úst, ani vzniklým roztokem ústa nevyplachujte. Roztok nepijte ani nepoužívejte jako ústní vodu. Při manipulaci s tabletami nebo roztokem se nedotýkejte úst ani očí. Nepoužívejte přípravek, pokud máte alergii na některou z jeho složek.

*v laboratorních podmínkách

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.