Pharma Activ Cranvita 1+1 500 ml + Ag100 10ppm 500 ml

Doplněk stravy

Zvýhodněné balení: Pharma Activ Cranvita, šetrně zpracovaná šťáva z čerstvých plodů brusinky s výtažkem z petržele + Koloidní stříbro Ag100 10ppm pro péči o pokožku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114733

Zvýhodněné balení: Pharma Activ Cranvita 1+1 500 ml – šetrně zpracovaná šťáva z čerstvých plodů brusinky s výtažkem z petržele + Koloidní stříbro Ag100 10ppm 500 ml pro péči o pokožku.

  • Cranvita je brusinková šťáva s extraktem z kořene petržele. Je získávána lisováním čerstvých plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Moderní metodou pasterizace je dosaženo zachování vlastností čerstvé šťávy z brusinek. Přidaný výtažek z kořene petržele zahradní. Šťáva není doslazovaná, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Vhodné pro vegetariány a vegany.

  • Koloidní stříbro 10ppm je přírodní kosmetický přípravek, který regeneruje a dokonale čistí pleť a rozšířené póry a zklidňuje podrážděnou či začervenalou pokožku. Nanočástice stříbra účinně pronikají do pokožky a příznivě působí na akné. Při pravidelném používání snižuje tvorbu nadměrného mazu. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.


Dávkování

Cranvita: Dospělí: 30 ml (2 lžíce) denně. Děti od 3 let: 15 ml (1 lžíce) denně. Před použitím protřepejte. Po otevření udržujte lahvičku řádně uzavřenou v ledničce maximálně 35 dnů!

Koloidní stříbro 10ppm: Aplikujte přímo na pokožku – nevadí, že voda steče, stříbro ulpí na pokožce. Používejte nejlépe 2x denně ráno a večer. Vhodné i k hygieně dutiny ústní formou výplachu.

Složení

Cranvita: Šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon), výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)*. Vyrobeno ze zahuštěné šťávy. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. V denní dávce 30 ml: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon)29,82 ml, výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)* 0,18 ml/180 mg. V denní dávce 15 ml: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon)14,91 ml, výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)* 0,09 ml/90 mg. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Koloidní stříbro 10ppm: Colloidal silver (nano) 99,99%, demineralizovaná voda vodivost 0,5 µS, CPNP Reference: 1059150, HVBPKV/132-256127/2013/Ko. Vyrobeno dle normy STN EN ISO 22716:2007. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Upozornění

Cranvita: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Koloidní stříbro 10ppm: Výrobek není určen pro osoby, které jsou alergické na stříbro. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním světlem, uchovávejte mimo magnetická pole, chraňte před mrazem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.