FAN Cukřenka březový cukr s přírodní vanilkou 120 g

Doplněk stravy

Značka: FAN
Práškové stolní sladidlo na bázi xylitolu s vůní vanilky. Je určené především jako náhrada moučkového cukru k posypání moučníků. Méně kalorií než klasický cukr.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118071

Práškové stolní sladidlo na bázi xylitolu s přírodní vanilkou. Xylitol je látka, které se přirozeně vyskytuje v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Najdeme ho ve švestkách, malinách, jahodách i v kukuřici. Patří do skupiny cukerných alkoholů a vyrábí se především z březové kůry nebo z kukuřice. Má příjemnou sladkou chuť a asi o 40 % menší kalorický obsah než běžný cukr. Je vhodný ke slazení teplých a studených nápojů, ale i na vaření, pečení jako náhrada řepného cukru. Přípravek FAN Cukřenka s vůní vanilky a je určený především jako náhrada moučkového cukru k posypu bábovek, závinů a palačinek nebo k ozdobení a ochucení ovoce.

Hlavní vlastnosti:

  • sladidlo v dávkovači k posypu moučníků
  • příjemná chuť s vůní vanilky
  • 1 g sladidla nahrazuje 1 g řepného cukru
  • nižší kalorická hodnota než cukr
  • xylitol se nepodílí na vzniku zubního kazu

Složení

Sladidlo: xylitol (99,7 %), přírodní vanilka (0,05 %), protispékavá látka: oxid křemičitý.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nesmí se podávat domácím zvířatům, zejména psům.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.