AVITA D3 K2 Liposomal Plus lipozomální roztok 150 ml

Doplněk stravy

Značka: AVITA
Vitaminy D3 a K2 v tekuté lipozomální formě. Vitamin D3 přispívá ke zdraví kostí, zubů a normální činnosti svalů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120270

Synergie vitaminů D3&K2 v lipozomální formě. Pro zdravé kosti. Vitamin D3 je aktivní formou vitaminu D, kterou náš organismus dokáže vytvářet pomocí slunečního světla. Vitamin K2 v aktivní formě MK-7 podporuje fungování vitaminu D. Lipozomální forma umožňuje lepší vstřebatelnost a využitelnost pro organismus. Vitaminy D3 a K2 uzavřené v lipozomech se ve větší míře dostanou do krevního oběhu.

Hlavní vlastnosti:

  • Vitamin D3 (cholekalciferol) příznivě ovlivňuje normální stav kostí, svalů a zubů a je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému. Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu.
  • Vitamin K2 je důležitý zejména pro udržení normálního stavu kostí a normální srážlivost krve. Podporuje ukládání vápníku v kostech a napomáhá odstraňovat vápník z míst, kde jej nechceme, jako jsou arterie.

Dávkování

Užívejte 2 ml denně. Lze přimíchat do nápoje.

Složení

Voda (filtrovaná, purifikovaná), sorban draselný 0,2 g, menachinon MK7, všechny konfigurace (K2) 0,0948 g, cholekalciferol (D3) 0,4726 g, fosfolipidy 13 g ve 100 ml.

Výživové údaje na 100 ml: Kalorická hodnota (kJ) 608,7, obsah tuku (g) 12,2 - z toho nasycené tuky (g) 1,3, obsah sacharidů (g) 9,2 - z toho cukry (g) 0,5, bílkoviny (g) 0,0, sodík (g) 0,0.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před otevřením dostatečně protřepejte, po otevření udržujte v chladničce a spotřebujte do čtyř až šesti týdnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.