Daylong Ultra SPF25 locio 100 ml

Kosmetika

Značka: DAYLONG
Daylong Ultra SPF25 je lipozomální locio s fotostabilními UVB + UVA filtry, které chrání buňky pokožky před poškozením. Snadno se roztírá a zároveň je extrémně odolné vůči vodě a potu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50130029

Každodenní ochrana před slunečními paprsky pomáhá chránit pokožku proti jejímu předčasnému stárnutí vlivem UV záření. Daylong Ultra SPF25 je lipozomální locio s fotostabilními UVB + UVA filtry, které chrání buňky pokožky před poškozením. Lehká textura locia se snadno roztírá a zároveň je extrémně odolná vůči vodě a potu, takže je pro Vás vhodnou volbou i pokud pravidelně sportujete nebo vybíráte přípravek pro pobyt u vody. Obsažený vitamin E a šťáva z listů Aloe vera jemně pečují o pokožku.

Výsledek:

  • poskytuje středně silnou ochranu před UVB + UVA
  • extrémní odolnost vůči vodě a potu
  • na pokožce zanechává příjemný pocit
  • bez přidaných parfémů a konzervačních látek, dermatologicky testované
  • vhodné pro normální, suchou až citlivou pokožku

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku asi 20 minut před pobytem na slunci a nechte přípravek dobře vstřebat. K dosažení úrovně ochrany deklarované SPF faktorem, použijte dostatečné množství, doporučená dávka je asi 30 ml pro dospělou osobu. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Zabraňte kontaktu s očima. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Vyhýbejte se intenzivnímu polednímu slunci. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Přípravky sluneční ochrany mohou způsobovat trvalé zbarvení textilií a jiných materiálů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.