DELTA Direct Good night pomeranč 30 ml

Doplněk stravy

Značka: DELTA
DELTA Direct Good night s aplikací pod jazyk se rychle se vstřebává a účinkuje téměř okamžitě. Vynikající chuť přípravku zajišťuje 100% přírodní pomeranč.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
359

Cena za 100 ml: 1 197 Kč

O produktu

50131648

Melatonin v účinné formě s aplikací pod jazyk. DELTA Direct Good night pomeranč 30 ml se rychle se vstřebává a účinkuje téměř okamžitě. Vynikající chuť přípravku zajišťuje 100% přírodní pomeranč.

Co je to melatonin?

Melatonin je „hormon spánku“, který se přirozeně tvoří v našem těle a řídí spánkové rytmy člověka. Hlavním regulátorem jeho tvorby je střídání světla a tmy. V průběhu dne dochází k utlumení jeho hladiny v těle, večer je vzestup hladiny melatoninu spojený s nutkáním na spánek. Melatonin přispívá ke zkrácení času potřebného na usnutí*, zmírňuje subjektivní pocity únavy po dlouhé cestě letadlem do jiného časového pásma**.

Proč DELTA Direct Good night v sublingvální formě?

U běžných preparátů ve formě tablet nebo kapslí musíte počítat se správným načasováním. DELTA Direct Good night se aplikuje těsně před spaním, díky NANO technologii se vstřebává téměř okamžitě a jeho účinek je velmi rychlý. I během noci, když se probudíte, si můžete jednoduše aplikovat potřebnou dávku pod jazyk, aniž byste museli rozsvítit světlo či hledat sklenici vody na zapití. Doplňky stravy DELTA Direct obcházejí gastrointestinální trakt a využívají nejmodernější způsob pro dodání látek do organizmu. Použitá NANO technologie je založená na speciálním procesu filtrace, kterým se vyselektují částice o velikosti nanometrů. Jejich výhodou je, že velmi dobře pronikají do určených struktur a tkání a dosahují lepší vstřebatelnost oproti běžným formám jako jsou tablety, kapsle nebo sirupy.

100% přírodní pomeranč!

Vynikající pomerančová příchuť je dosažena použitím čistého 100% hydrolátu, bez použití umělých příchutí. Hydrolát se získává parní destilací slupky plodu pomeranče a následným zkapalňováním.

Hlavní vlastnosti:

  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí *
  • melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu **
  • jednoduchá aplikace pod jazyk
  • nezatěžuje trávicí trakt
  • vysoká vstřebatelnost a účinnost
  • až 100 denních dávek
  • příjemná chuť pomeranče

Dávkování

Doporučená denní dávka: 1 mg denně = 2 stříknutí (1 střik = 0,5 mg melatoninu). Těsně před spaním aplikujte 2 stříknutí pod jazyk a 30 sekund dýchejte nosem pro lepší vstřebání přípravku. Následně spolkněte. Není třeba zapíjet vodou. V případě probuzení je možné aplikovat další dvě stříknutí. Melatonin se podává během přetrvávajících problémů s usínáním. Když se usínání upraví, přípravek může vysadit. Pokud problém přetrvává více než 14 dnů poraďte se s lékařem.

Složení

Melatonin, hydrolát z pomeranče, glycerol, voda, konzervační látka: sorban draselný. Neobsahuje cukr. Množství aktivních látek v doporučené denní dávce (2 stříknutí): 1 mg melatoninu. Balení obsahuje 200 stříknutí a 100 denních dávek.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 18 let. Může narušit schopnost řídit a obsluhovat stroje. Výrobek se nesmí kombinovat s alkoholem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. **Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.

Vyrobeno na Slovensku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.