Dermedic Hydrain3 Hialuro hluboce hydratační krém 50 g

Kosmetika

Značka: DERMEDIC
5.0
Pleťová kosmetika Dermedic patří do portfolia farmaceutické společnosti Biogened, která se specializuje na výrobu a prodej kvalitní lékárenské kosmetiky. Produkty Dermedic tedy lze použít nejen ke zkrášlení zevnějšku, ale i k doplňkové léčbě celé řady kožních onemocnění.
Skladem na e-shopu
239

O produktu

50093348

Dermedic je určen především pro zákazníky s extrémně citlivou, případně problematickou pletí. Proto klade maximální důraz dodržování zásad GMP (Good Manofacturing Practice).

Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že hlavní složkou nejen krémů Dermedic je voda upravovaná technologií reverzní osmózy - jinak řečeno zbavená veškerých potenciálně dráždivých či alergenních látek. Kromě ní v jejich složení naleznete také ovocné AHA enzymy, kyselinu hyaluronovou, ureu, důležité vitamíny aj.

Kosmetika Dermedic prochází přísnými kontrolami kvality a bezpečnosti. Je velmi účinná a šetrná. Z těchto důvodů ji svým pacientům doporučují přední dermatologové a je vhodná na všechny druhy pleti, zejména citlivou pleť, pleť trpící na akné, a různé lehké kožní problémy. Neobsahuje parabeny a alergeny. V ČR je výhradním distributorem firma CYNDICATE s.r.o.

DERMEDIC HYDRAIN3 HIALURO Hluboce hydratační krém

Pro suchou a velmi suchou, normální dehydratovanou pleť

Pro obličej, krk a dekolt.

• Termální voda

• Kyselina hyaluronová

• SPF 15

Obnovuje přirozenou schopnost pokožky zvlhčovat a zadržuje vodu v pokožce.

The Hydroveg VV komplex poskytuje optimální hydrataci rohovité vrstvy kůže. Snižuje TWL (ztrátu transepidermalnívody), dodává hydrolipidovou rovnováhu pokožce. Podporuje přirozené bio-ochranné vlastnosti kůže.

Intenzivnější hydratační systém pro pleť - Kyselina hyaluronová  je zodpovědná za mimořádné hydratační vlastnosti a účinky na pleť.

Neucpává póry

Návod k použití:

Aplikujte rovnoměrně na vyčištěnou obličej, krk a dekolt a nechte být absorbovány.

Hypoalergenní krém s termální vodou. Dermatologicky testováno

 

Výhradní distributor DERMEDIC v ČR:  CYNDICATE s.r.o,

Vyrábí: BIOGENED SA  

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.