Linteo Baby Dětský olej po koupeli s BIO měsíčkem lékařským 250 ml

Kosmetika

Pečující olej pro hydrataci a zvláčnění pokožky po koupeli se zlatavou barvou měsíčku lékařského. Pro jemnou pokožku malých dětí i jejich maminek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
92 ušetříte 17 Kč

Původní cena 109 Kč sleva 16%

O produktu

50080818

Směs přírodních olejů pro hydrataci a zvláčnění pokožky po koupeli se zlatavou barvou měsíčku lékařského. Hýčkejte Vaše děťátko jemným pečujícím olejíčkem, který přirozeným způsobem vyživuje a chrání jeho pokožku. Obsahuje mandlový olej bohatý na nenasycené mastné kyseliny a olej ze semínek vinné révy, který pomáhá chránit před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Přírodní olej z ostropestřce mariánského a pupalky pokožku regeneruje. Ačkoliv byl Linteo Baby Dětský olej po koupeli navržen pro děti, je vhodný i pro pokožku maminek.

Výsledek:

  • poskytuje pokožce hydrataci a zvláčnění
  • přirozeně vyživuje a chrání pokožku
  • jemná péče pro miminko i pro Vás

Voňte stejně jako Vaše miminko

Pomáhejte miminku cítit se v bezpečí. Dětská kosmetika Linteo Baby napomáhá vytváření pocitu bezpečí sjednocením vůně miminka i maminky. Unikátní složení je navrženo s maximální šetrností a péčí k dětské pokožce a zároveň v souladu s mateřskou pokožkou. Díky tomu je olej vhodný jak pro Vaše miminko, tak pro Vás.


Složení

Přírodní BIO certifikovaný výtažek z měsíčku lékařského, mandlový olej, olej ze semínek vinné révy, olej z ostropestřce mariánského, pupalkový olej.

Použití

Nanášejte nejlépe po koupeli na vlhkou či suchou pokožku a jemně vmasírujte.

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.