Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml

Kosmetika

Značka: DETTOL
Odstraňte ze svých rukou bakterie, viry a další nečistoty. Využijte bezdotykový dávkovač mýdla, který rozpozná přítomnost vašich rukou a automaticky vypustí mýdlo, abyste měli ruce čisté a hebké.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50093492

Všude kolem nás jsou bakterie. Většina z nich je neškodná, přesto však může dojít v důsledku nedostatečné pravidelné hygieny ke zdravotním problémům. Umývejte si pravidelně ruce s využitím mýdla, které vám zprostředkuje bezdotykový dávkovač od společnosti Dettol. Zařízení je vhodné do domácností i na veřejné toalety, výrazně snižuje riziko přenosu bakterií, virů nebo jiných zárodků.

Automatické spuštění

Přístroj automaticky zaznamená vaše ruce. Poté se aktivuje spínač a dávkovač uvolní mýdlo na vaše ruce. Dávkování je vakuové, což znamená, že náplň bude spotřebována téměř beze zbytku – až 98 % náplně můžete využít, než budete muset doplnit náhradní náplň.

Příjemná svěžest

Dávkovač obsahuje mýdlo s vůní  Aloe Vera. Příjemná uklidňující vůně nedráždí pokožku a je obohacena o hydratační složky, které zanechají vaše ruce hebké a jemné a pomáhají zacelovat drobné ranky a jiné nedokonalosti pokožky.  Aniž byste se museli zásobníku na mýdlo dotknout, budete mít ruce čisté, voňavé a hydratované.

Obsah balení:

  • strojek
  • náplň s mýdlem 
  • 3 x AA baterie.

 

 

 

 

 

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.