516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250ml

Vyprodáno
DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250ml

DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250ml

50093492
Kosmetika
269 Kč 319 Kč

Odstraňte ze svých rukou bakterie, viry a další nečistoty. Využijte bezdotykový dávkovač mýdla, který rozpozná přítomnost vašich rukou a automaticky vypustí mýdlo, abyste měli ruce čisté a hebké.

 

Zobrazit kategorii Antibakteriální » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Všude kolem nás jsou bakterie. Většina z nich je neškodná, přesto však může dojít v důsledku nedostatečné pravidelné hygieny ke zdravotním problémům. Umývejte si pravidelně ruce s využitím mýdla, které vám zprostředkuje bezdotykový dávkovač od společnosti Dettol. Zařízení je vhodné do domácností i na veřejné toalety, výrazně snižuje riziko přenosu bakterií, virů nebo jiných zárodků.

Automatické spuštění

Přístroj automaticky zaznamená vaše ruce. Poté se aktivuje spínač a dávkovač uvolní mýdlo na vaše ruce. Dávkování je vakuové, což znamená, že náplň bude spotřebována téměř beze zbytku – až 98 % náplně můžete využít, než budete muset doplnit náhradní náplň.

Příjemná svěžest

Dávkovač obsahuje mýdlo s vůní  Aloe Vera. Příjemná uklidňující vůně nedráždí pokožku a je obohacena o hydratační složky, které zanechají vaše ruce hebké a jemné a pomáhají zacelovat drobné ranky a jiné nedokonalosti pokožky.  Aniž byste se museli zásobníku na mýdlo dotknout, budete mít ruce čisté, voňavé a hydratované.

Obsah balení:

  • strojek
  • náplň s mýdlem 
  • 3 x AA baterie.

 

 

 

 

 

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Dettol
EAN 5997321780351

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.