516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250ml

DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250ml

DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250ml

50093492
Kosmetika
329 Kč
Skladem u dodavatele

Odstraňte ze svých rukou bakterie, viry a další nečistoty. Využijte bezdotykový dávkovač mýdla, který rozpozná přítomnost vašich rukou a automaticky vypustí mýdlo, abyste měli ruce čisté a hebké.

Podrobné informace o produktu

Všude kolem nás jsou bakterie. Většina z nich je neškodná, přesto však může dojít v důsledku nedostatečné pravidelné hygieny ke zdravotním problémům. Umývejte si pravidelně ruce s využitím mýdla, které vám zprostředkuje bezdotykový dávkovač od společnosti Dettol. Zařízení je vhodné do domácností i na veřejné toalety, výrazně snižuje riziko přenosu bakterií, virů nebo jiných zárodků.

Automatické spuštění

Přístroj automaticky zaznamená vaše ruce. Poté se aktivuje spínač a dávkovač uvolní mýdlo na vaše ruce. Dávkování je vakuové, což znamená, že náplň bude spotřebována téměř beze zbytku – až 98 % náplně můžete využít, než budete muset doplnit náhradní náplň.

Příjemná svěžest

Dávkovač obsahuje mýdlo s vůní  Aloe Vera. Příjemná uklidňující vůně nedráždí pokožku a je obohacena o hydratační složky, které zanechají vaše ruce hebké a jemné a pomáhají zacelovat drobné ranky a jiné nedokonalosti pokožky.  Aniž byste se museli zásobníku na mýdlo dotknout, budete mít ruce čisté, voňavé a hydratované.

Obsah balení:

  • strojek
  • náplň s mýdlem 
  • 3 x AA baterie.

 

 

 

 

 

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Dettol
EAN 5997321780351

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.