516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

DIAGNOSTIC automatický zápěstní tlakoměr DR-505 IHB+

DIAGNOSTIC automatický zápěstní tlakoměr DR-505 IHB+

DIAGNOSTIC automatický zápěstní tlakoměr DR-505 IHB+

50080848
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
685 Kč
Skladem na e-shopu

Zápěstní tlakoměr Diagnostic DR-505 IHB+ nabízí paměť pro 90 posledních měření. Zvládne přesně zaznamenat hodnoty i u nepravidelného pulsu. Společně s manžetou ho uložíte do praktického plastového pouzdra.

Podrobné informace o produktu

Mějte přehled o svém krevním tlaku. Pořiďte si do své domácnosti automatický zápěstní tlakoměr, který vám během chvilky prozradí, zda je důvod navštívit lékaře, nebo jestli je vše v pořádku. Přístroj disponuje kapacitou až pro 90 měření, která jsou doplněna i datem a časem. Snadno proto můžete porovnávat, jak se vám tlak vyvíjí v průběhu času, jestli vám předepsané léky pomáhají a podobně. Kromě samotných měřených hodnot si na displeji snadno zobrazíte také průměrný výsledek z posledních tří měření.

Praktické pouzdro

Tlakoměr je vhodný i pro uživatele s nepravidelným pulsem IHB, který přístroj změří přesně a spolehlivě. Naměřené hodnoty se zobrazí jednak v čísle, ale i barevnou grafickou klasifikací. V balení samozřejmě nemůže chybět ani manžeta na zápěstí, která je vysoce flexibilní a sedí na paži o obvodu od 13,5 do 21,5 cm. Tlakoměr můžete všude nosit s sebou. Jednoduše ho i společně s manžetou zabalte do praktického plastového pouzdra, které je součástí dodávky.

Parametry

Značka Biotter
EAN 5907581253540

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.