516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

DIAGNOSTIC automaticky tlakoměr DM-200 IHB

Akce -19%
DIAGNOSTIC automaticky tlakoměr DM-200 IHB

DIAGNOSTIC automaticky tlakoměr DM-200 IHB

50080849
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
649 Kč 799 Kč
Skladem na e-shopu

Automatický pažní tlakoměr změří tlak i v případě nepravidelného pulsu. Nabízí kapacitu pro dva uživatele, u každého z nich uloží 60 měření spolu s datem a časem. Je dodáván s manžetou velikosti M.

Podrobné informace o produktu

Udržujte svůj tlak pod kontrolou. Pro pravidelné kontroly již nadále nemusíte docházet ke svému lékaři. Pořiďte si automatický pažní tlakoměr Diagnostic DM-200IHB, který můžou využívat až dva lidé. Přístroj nabízí dostatečnou kapacitu k tomu, aby u každého uživatele uložil až 60 posledních měření, a to včetně data a času. Zvolte si svůj přednastavený profil a sledujte, jak se váš tlak v průběhu času vyvíjí. Takto například poznáte, jestli nově předepsané léky správně fungují, nebo je potřeba je vyměnit za jiné.

Měření nepravidelného pulsu

Naměřené údaje se zobrazí na přehledném displeji, výsledky jsou barevně klasifikovány, takže i podle barevného zařazení poznáte, zda máte vysoký či nízký tlak, nebo jestli je v normě. Přístroj zvládne měřit i v případě nepravidelného pulsu IHB a zajistí přesné a spolehlivé výsledky. Součástí balení je komfortní manžeta velikosti M, která je určena pro paži s obvodem od 22 do 36 cm.

Parametry

Značka Biotter
EAN 5907581253892

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.