DIAS BEAUTY + DIAS DETOX vánoční edice s dárkem

Doplněk stravy

Produkty Dias Beauty a Dias Detox v dárkovém vánočním balení. Zdravé vlasy, nehty a pokožka. Očistný rostlinný komplex s aloe vera, chlorelou a ostropestřcem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117084

Dárkové balení přípravků Dias Beauty a Dias Detox ve vánoční edici s dárkem.

Dias Beauty

Rozhodujete se, co dělat s výživou svých vlasů, nehtů a kůže? Nebo jste po porodu a řešíte své vlasy? Přípravek Dias Beauty pečuje o pokožku, vlasy i nehty díky obsahu komplexu kolagenních peptidů, hyaluronátu, vitaminů (např. vitamin C, E) a minerálů (selen, zinek mangan, měď).

  • zinek působí příznivě na zdraví pleti
  • měď a mangan pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem
  • selen se podílí na uchování zdraví Vašich vlasů a nehtů
  • biotin pro pokožku zářící zdravím

Dávkování:

Dospělí a děti od 6 let užívají 1-2 tablety denně. Přípravek mohou užívat ženy v období těhotenství a kojení.

Složení:

Komplex kolagenních peptidů typu I, II a III, plnidlo mikrokrystalická celulóza, vitamin C (kyselina L-askorbová), hyaluronát sodný, protispékavá látka magnesium-stearát, dihydrát citronanu zinečnatého, vitamin E (DL-alfa-tokoferol-acetát), plnidlo maltodextrin, D-pantothenan vápenatý, vitamin D3 (cholekalciferol), tetrahydrát chloridu manganatého, pentahydrát síranu měďnatého, kyselina listová, pentahydrát seleničitanu sodného, D-biotin.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem do 6 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Dias Detox

Plánujete očistnou kúru? Na jaře nebo i na podzim je dobré detoxikovat organismus. Přípravek Dias detox pročistí tělo extrakty z aloe, chlorely a ostropestřce. Doplněk stravy dále obsahuje antioxidanty a enzymy bromelain a papain.

  • aloe a chlorela pročišťují organismus
  • vitamin C podporuje správnou funkci imunitního systému
  • selen a zinek jsou antioxidanty a pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem

Dávkování:

Dospělí užívají 1-2 tobolky 1x denně. Pro intenzivnější a rychlejší kúru užívejte 2 tobolky denně, pro standardní 2 měsíční detoxikační proces jen 1 tobolku denně.

Složení:

Extrakt z ostropestřce mariánského, extrakt z červené řepy, hypromelóza, extrakt z aloe vera, extrakt z chlorely, bromelain, vitamin C, dihydrát citronanu zinečnatého, papain, plnidlo maltodextrin, protispékavá látka magnesium-stearát, barvivo oxid titaničitý, pentahydrát seleničitanu sodného.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.