DietLine Protein 20 Horká čokoláda 3 sáčky

Potraviny a nápoje

Značka: DIETLINE
Čokoládové potěšení, které neohrozí Vaši postavu a pomůže doplnit bílkoviny. Obsahuje téměř 20 g bílkovin a velmi málo tuku na rozdíl od běžného nápoje.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50080871

Čokoládové potěšení, které neohrozí Vaši postavu a pomůže doplnit bílkoviny. DietLine Protein 20 Horká čokoláda obsahuje téměř 20 g bílkovin a velmi málo tuku na rozdíl od běžného nápoje. Je vhodná pro jídelníčky se sníženým obsahem energie.

Hlavní vlastnosti:

  • téměř 20 g bílkovin v jednom nápoji
  • obsahuje méně tuku než podobné nápoje
  • vhodné pro nízkoenergetické diety

Složení

Mléčná bílkovina, odtučněný kakaový prášek, zahušťující látky: rostlinné polysacharidy – alginan sodný, guarová guma, xanthanová guma, aroma, barvivo: amoniak-sulfitový karamel, náhradní sladidla: cyklaman sodný, acesufam K, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Použití

1-2 sáčky za den. Způsob přípravy: Do šejkru nalijte 200 ml studené vody. Potom nasypte obsah sáčku a šejkr uzavřete. Obsah krátce ale intenzivně protřepejte, nalijte jej do vhodného šálku a ohřejte v mikrovlnné troubě při 600 W po dobu 1,0-1,2 minuty. Horký nápoj pomalu vychutnávejte.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Alergeny: Obsahuje mléčný cukr-laktózu. Není určeno dětem. Skladujte mimo dosah dětí.

O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.