Potraviny a nápoje

DietLine Hovězí maso s mrkví 280 g

Značka: DIETLINE
  • Hotové jídlo vhodné k doplnění jídelníčku bez zbytečných kalorií. Kvalitní maso z přirozených chovů a křehká zelenina dodávají pokrmu výtečnou chuť.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

95

Cena za 100 g: 34 Kč

O produktu: DietLine Hovězí maso s mrkví 280 g

50117881

Úvod

Hotové jídlo vhodné k doplnění jídelníčku bez zbytečných kalorií. Vyplní mezery, kdy není možnost připravit čerstvý pokrm. K přípravě DietLine Hovězí maso s mrkví byly použity velmi kvalitní suroviny. Maso má plnou chuť a pochází z přirozených chovů a čistého prostředí. Křehká zelenina a hrášek nepostrádají aromatické látky. Dlouhodobá trvanlivost zajištěna šetrným procesem přípravy.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá dodržet kaloricky vyvážený jídelníček
  • kvalitní suroviny dodávají pokrmu výtečnou chuť
  • maso pochází z přirozených chovů

Složení

Předvařené hovězí maso 37,5 % (hovězí maso, voda, glukózový sirup, sůl, stabilizátor (difosforečnan disodný), modifikovaný kukuřičný škrob), voda, mrkev 14,5 %, červené víno 11 %, brambory 5 %, mléčná bílkovina, přírodní aroma, cibule, modifikovaný kukuřičný škrob, máslo, byliny a koření, zahušťovadlo (guarová guma). Energetická hodnota v jedné porci 300 g: 215 kcal/910 kJ. Upozornění pro alergiky: Obsahuje mléko.


Použití

Odtrhněte víčko do půli a ohřívejte 2 minuty v mikrovlnné troubě při maximálním výkonu. V horké vodní lázni je možné pokrm ohřát za 8 minut bez odtržení víčka. Lázeň s pokrmem pak ochlaďte studenou vodou.


O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.