516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TOPCOM Digitální infračervený teploměr 4655 ušní/čelní 501

TOPCOM Digitální infračervený teploměr 4655 ušní/čelní 501

TOPCOM Digitální infračervený teploměr 4655 ušní/čelní 501

50100362
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
865 Kč
Skladem na e-shopu

Ušní a čelní teploměr vám prozradí teplotu miminka bez čekání. Naměřený údaj vidíte na LCD displeji, při překročení hranice 38° vás zařízení upozorní signálem. Teploměr má paměť pro devět posledních měření.

Podrobné informace o produktu

Pokud miminko pláče a nedá se utišit, může být příčin hned několik. Jednou z nich je i nastupující nemoc, kterou však na první pohled nemusíte zpozorovat. Usnadněte si rozhodování o tom, zda je vhodné navštívit lékaře. Změřte doma dítěti teplotu, která může o zdravotním stavu mnohé napovědět. Pořiďte si digitální teploměr s infračervenou technologií, který vám ukáže přesnou tělní teplotu bez čekání za pouhé dvě vteřiny.

Univerzální použití

Přístroj je vhodný k měření ušnímu nebo čelovému. Nemusíte jeho využití přitom omezovat pouze na miminka. Stejně dobře zvládne změřit například i teplotu ohřívaného mléka nebo koupele, aby při krmení či mytí miminka nedošlo k jeho opaření.

Přehledný displej

Do integrované paměti se ukládá posledních devět měření, takže se vždy můžete podívat zpětně a hodnoty porovnat. Pokud teplota přesáhne 38 °C, budete o tom informováni akustickou signalizací. Naměřené hodnoty vidíte na přehledném LCD displeji, a to včetně data, času a pokojové teploty. Aby nedocházelo k výrazné spotřebě baterie, dojde po delší době nepoužívání k automatickému vypnutí teploměru.

Kategorie produktu

Parametry

Značka TOPCOM
EAN 5411519017734

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.