Potraviny a nápoje

Diva's Funkční nápoj Kolagen 250 ml

Značka: DIVA'S

Sycený nápoj s mořským kolagenem a přírodním aroma višně a růže. Obsahuje ovocné extrakty a vitaminem C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Diva's Funkční nápoj Kolagen 250 ml

50121647

Úvod

Sycený nápoj s mořským kolagenem a přírodním aroma višně a růže. Diva's funkční nápoj Kolagen obsahuje ovocné extrakty a šťávu z višní, citrónu a jablek. Je obohacený vitaminy skupiny B a vitaminem C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže. Nápoj neobsahuje přidané cukry ani sladidla.

Mořský kolagen

Kolagen je bílkovina, která je součástí tkání lidského těla. Je to jedinečný stavební materiál tvořený z aminokyselin, který dodává pevnost a strukturální podporu našim kostem, pokožce, šlachám, vazivu a cévám. Rybí kolagen, známý také jako "mořský kolagen", je extrahovaný z mořských ryb. Má vynikající biologickou dostupnost, což je schopnost, jakou se látka vstřebává do těla, takže pro Vaši pokožku je to ten nejlepší zdroj kolagenu.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje mořský kolagen
  • s chutí višňové šťávy
  • s vitaminem C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu

Složení

Voda, oxid uhličitý, ovocný extrakt (karob, jablko), antioxidant: kyselina askorbová, Kolagen (0,4%), směs vitamínů (Vitamín C, Vitamín B6, Kyselina listová, Niacin, Kyselina pantothenová, Vitamín B12), směs minerálních látek: vápník (citrát vápenatý), hořčík (hydroxid hořečnatý), přírodní aroma. Obsah ovoce: višňová šťáva z koncentrátu min. 8%, citronová šťáva z koncentrátu min. 2%, jablečná šťáva z koncentrátu min. 2%.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.