Diveen Vaginální pomůcka při inkontinenci Small + Medium zkušební balení 1+1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DIVEEN
Inovativní řešení pro ženy při stresové inkontinenci. Pomáhá snížit riziko úniku moči, způsobené námahou či zakašláním. Aplikace je jednoduchá jako zavedení tamponu.
Skladem na e-shopu
219

O produktu

50120358

Inovativní řešení pro ženy při stresové inkontinenci. Diveen Vaginální pomůcka při inkontinenci pomáhá snížit riziko úniku moči, které bývá způsobeno náhlou námahou, či zakašláním. Problémy s únikem moči ovlivňují každodenní aktivity a mohou bránit v mnoha oblíbených činnostech. Diveen Vás vrátí do hry i bez chirurgického zásahu. Jeho aplikace je jednoduchá jako zavedení tamponu a jeho účinnost klinicky potvrzená (2).

Jak Diveen funguje?

Pomůcka Diveen je konstruována podle inovativního a patentovaného konceptu (1) k podpoření přední poševní stěny v oblasti pod močových měchýřem. Při námaze nebo při kašli dochází k náhlému zvýšení nitrobřišního tlaku a vzniku špičkového tlaku, které se přenáší přes měchýř na pružný kroužek pomůcky Diveen. Ten naopak způsobí, že se pevná část pomůcky posune směrem nahoru (1) a okamžitě podepře močovou trubici; tím významně sníží výskyt úniků moči (2).


Složení

Zkušební balení obsahuje: 1x velikost Small, 1x velikost Medium a 1x aplikátor.

Použití

Součástí balení je aplikátor, který zavedení pomůcky Diveen® usnadňuje. Pomůcku lze zavést také bez použití aplikátoru, sevřením základny palcem a ukazováčkem. Vždy dbejte, aby šňůrka na vyjmutí pomůcky zůstala vně těla.

Zdroje: (1) Brevet EP 1 924 218 B1; (2) Cornu J.N et al. 75NC007 device for noninvasive stress urinary incontinence management in women: a randomized contol trial. International Urogynecology Journal 2012, 23 (12): 1727-34; (3) Haab. F. et al. Traitement de l'incontinence urinaire d'effort par colposuspension percutanée: une technique non satisfaisante. Progrès en urologie 2001, 11:336-339.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.