Do školy bez obav (47)

Řadit
Filtry výpisu
Dr.Max Kids Gummies Magnesium B6 180 g

180 g

Doplněk stravy

Chutné želatinové bonbony se 4 ovocnými příchutěmi s obsahem hořčíku, vitaminu B6 a vitaminu C, které pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Pro děti od 3 let.

Dr.Max Vitamin D3 Kids 30 kapslí

30 kapslí

Doplněk stravy

Kapsle s obsahem vitaminu D3, který je potřebný pro normální růst a vývoj kostí Vašich dětí a pro zdravou imunitu.

Dr.Max ProbioMaxík 60 tablet

60 tablet

Doplněk stravy

Cucavé tablety s komplexem 3 kmenů laktobacilů a bifidobakterií určené pro děti od 3 let. S lahodnou příchutí malin.

BEBELO Wet wipes vlhčené ubrousky 80 ks

vlhčené ubrousky 80 ks

Péče o dítě

Jemné ubrousky pro nejmenší. Se zklidňujícím panthenolem. Neutrální pH.
Dr.Max Betaglukan + vitamin C 245 ml

245 ml

Doplněk stravy

Betaglukany z hlívy ústřičné v tekuté formě obohacené o vitamin C, který napomáhá správné funkci imunitního systému. S lahodnou pomerančovou příchutí.

Dr.Max ProbioMaxik Sticks 20 sáčků

20 sáčků

Doplněk stravy

Komplex laktobacilů pro děti od 1 roku obohacený o fruktooligosacharidy a vitamin D3, který napomáhá normální funkci imunitního systému.

Dr.Max Multivitamin KIDS 20 šumivých tablet

20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Šumivé tablety s lahodnou příchutí malin pro rychlé doplnění vitaminů. Určeno pro děti od 3 let. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Dr.Max Hlíva Kids 60 žvýkacích tablet

60 žvýkacích tablet

Doplněk stravy

Žvýkací tablety s jahodovou příchutí pro děti od 3 let. S obsahem extraktu z hlívy ústřičné a plodu růže šípkové a vitaminy C, D a zinkem.

Dr.Max Iron fruit 245 ml

245 ml

Doplněk stravy

Obsahuje velmi dobře vstřebatelné železo a díky obsahu ovocných šťáv má příjemnou chuť . Ideální pro děti od 3 let, dospělé, těhotné a kojící ženy i starší lidi.

Dr.Max ProbioMaxík 30 tablet

30 tablet

Doplněk stravy

Cucavé tablety s komplexem 3 kmenů laktobacilů a bifidobakterií určené pro děti od 3 let. S lahodnou příchutí malin. 

Do školy bez obav

Do školy bez obav

Po dvou měsících prázdnin a ještě delším období distanční výuky se děti konečně mohou vrátit do školních lavic. Návrat to bude ovšem trochu jiný než obvykle – kromě nákupu školních pomůcek byste měli v souvislosti s nástupem do kolektivních zařízení myslet i na podporu imunity a ochranu před případnou infekcí.

Jak školáky vybavit, abyste snížili riziko onemocnění?

Základem jsou opět roušky. Do školní brašny jich dětem přidejte raději několik, aby měly dostatečnou zásobu vždy po ruce. Zda zvolíte běžné látkové, jednorázové chirurgické, speciální s nanovlákny nebo dokonce respirátory, záleží jen na vás. Výběr ochranných pomůcek je již aktuálně velmi široký. Ve škole sice nošení ochrany úst a nosu není povinné, nicméně zvláště pokud se vaši potomci pohybují městkou hromadnou dopravou, neměli byste na roušky zapomenout. Kromě roušek samozřejmě přidejte do tašky i malé balení dezinfekčního gelu na ruce, může být v lahvičce, tubě nebo v jednorázových pytlíčcích. Při této příležitosti nezapomeňte ani na větší balení pro domácí použití. 

 

 

Kromě ochranných pomůcek a dezinfekce je nejlepším spojencem v boji proti nemocem silná imunita. Normální funkci imunitního systému vašeho školá(č)ka či studenta podpořte vyváženou a pestrou stravou s dostatkem vitaminů. Pro silnou imunitu je důležitý zejména vitamin C a aktuálně se hovoří také o významné rolivitaminu D3, jehož má většina z nás nedostatek. Doplňovat vitaminy, minerály a další pro imunitu prospěšné aktivní látky můžete také pomocí doplňků stravy. Pro odolnost organismu je důležitá rovněž vyvážená střevní mikrobiota (většina buněk imunitního systému se nachází ve střevech), kromě pravidelné konzumace jogurtů, kefírů či kysané zeleniny ji můžete podpořit pomocí probiotik.