Doktor Sirup kalciový Jahody s vanilkou 100 ml

Doplněk stravy

Sirup s obsahem mikronizovaného vápníku, vitaminu D3 a vitaminu K2 pro zdravé kosti a s vitaminem C pro zdravou imunitu nejen pro děti od 3 let. S příchutí jahody s vanilkou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117357

Kalciový sirup s vitaminy D3, K2 a C pro správný růst a při zvýšené zátěži organismu. Přípravek Doktor Sirup kalciový obsahuje mikronizovaný vápník Lipocal (ve formě tricalciumfosfátu s lecitinem) s vysokou biologickou dostupností, přírodní vitamin K2, vitamin D3 a vitamin C.

Vápník a vitamin D3 jsou potřebné k udržení zdravých kostí a zubů a pro správnou funkci svalů. Vitamin D3 pomáhá správnému využití vápníku a udržení jeho správné hladiny v krvi. Spolu s vitaminem C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin K2 spolu s vápníkem příznivě ovlivňují srážlivost krve. Kalciový sirup s příchutí jahody s vanilkou je vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé a seniory.


Dávkování

Děti s hmotností 15-22 kg užívají 1 lžičku (5 ml) denně, děti s hmotností 22-44 kg užívají 1 lžíci (10 ml) denně a dospělí 2 lžíce (20 ml) denně.

Složení

Glukozovo-fruktozový sirup, čištěná voda, přírodní karmínové barvivo, přirozeně identická aromata jahoda a vanilka, sorbát draselný, konzervační látka proti vápníku (Lipocal ™ - trikalcium fosfát, lecitin; 60 mg), vitamin C (kyselina askorbová, 30 mg), vitamin K2 12,5 µg, vitamin D3 1,25 µg v 5 ml.

Upozornění

Vápník se v přípravku přirozeně usazuje, přípravek je potřebné před použitím důkladně protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Užívání během těhotenství nebo kojení konzultujte s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.