Dr.Max Magnesium B6 48 mg 100 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

169

Cena za 1 kus(tbl): 2 Kč

O produktu

Hořčík a vitamin B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus. Hořčík (magnesium) navíc působí pozitivně na normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze. Hořčík je v přípravku obsažen v organické formě, která je pro lidské tělo lépe vstřebatelná.

Dávkování

Dospělí užívají 2-4 tablety denně, děti od 6 do 15 let užívají 2 tablety denně. Dětem od 3 do 6 let se podává 1 tableta denně.

Složení

Hořčík 48 mg, vitamin B6 1,4 mg v jedné tabletě.

Mléčnan hořečnatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza, oxid titaničitý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hypromelóza, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, polyvinylalkohol, polyethylenglykol 4000, pyridoxin-hydrochlorid, polydextróza, mastek.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.