Dr. Michaels Skin Care olej 200 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

820

Cena za 100 ml: 410 Kč

O produktu

Tělový olej Skin Care s vysokým podílem rostlinných olejů zamezuje vysychání pokožky. Přírodní esenciální oleje zvlhčují ošetřenou pokožku a vytváří na ní přirozenou ochrannou vrstvu. Obsahuje také vitaminy A a E. Používáním oleje zamezíme dehydrataci a odmašťování pokožky. Po aplikaci oleje zůstává pokožka pružnější. Pro své hydratační účinky je přípravek mimořádně vhodný pro ošetření pokožky po sprchování nebo koupeli, můžete ho přidat i do koupele.

Použití:

Použití na tělo: Krémem ošetřenou pokožku tence potřete tělovým olejem, který hydratuje pokožku. Na natřeném povrchu vytváří ochrannou vrstvu a zvyšuje tak účinnost krému.

Použití na vlasovou pokožku: Po aplikaci krému potřete ložiska tělovým olejem, nechte působit přes noc a ráno smyjte pomocí čistícího gelu. Nemusíte se obávat, krém ani tělový olej neumažou a nezabarví ložní prádlo.

Složení:

Parafínový olej, parafínový vosk, olej z měsíčku lékařského, olej ze světlice barvířské, kastorový olej, olivový olej, sezamový olej, olej z pšeničných klíčků, emu olej, levandulový olej, rozmarýnový olej, olej ze šípkové růže, olej z pupalky dvouleté, olej z citronové trávy.

Upozornění:

Během používání oleje se vyhýbejte pobytu na prudkém slunci. Při jakékoliv nežádoucí reakci (pálení, svědění, zarudnutí pokožky) olej okamžitě smyjte a kontaktujte kožního lékaře.

Kategorie produktu