DR.MICHAELS Tělový olej 200ml na lupénku

DR.MICHAELS Tělový olej 200ml na lupénku

Kosmetika
820 Kč 915 Kč Dostupnost:
Skladem

Tělový olej zabezpečí, aby ošetřená nebo zdravá pokožka nevyschla. Expirace 2017/04

Podrobné informace o produktu

DR.MICHAELS Tělový olej zabezpečí, aby ošetřená nebo zdravá pokožka nevyschla. Obsažené rostlinné silice a oleje pomáhají předcházet ztrátám pružnosti a ohebnosti kůže. Přípravek je ideální pro drsnou, suchou a šupinatou kůži, tělový olej pokožku zklidní a zjemní. Vytvořením ochranné vrstvy se stupňuje účinek masti, chrání pokožku před škodlivými účinky okolního prostředí. Obsahuje vitamíny A a E.

 

Lupénka
 • Na lupénku doporučujeme použít všechny tři přípravky Dr.Michaels (čistící gel, mast, tělový olej). Dají se aplikovat na pokožku těla i na vlasovou pokožku hlavy.
 • Přípravky se aplikují dvakrát denně, ráno a večer, po dobu šesti až osmi týdnů (doba aplikace/použití je individuální).

 1. Čistící gel - Pokožka hlavy: Navlhčete vlasy, naneste Čistící gel na pokožku hlavy a jemně ho vmasírujte. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Na pokožku hlavy používejte pouze ráno. Ráno se po čistícím gelu již mast a tělový olej nepoužívají, protože by vlasy byly mastné. Tělo: Navlhčete postiženou oblast, naneste a vmasírujte pomocí houbičky nebo jemné žínky Čistící gel. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku.
 2. Mast - Na hlavě natřeme jenom rány se strupy, 1 x denně, večer. Tělo: Ráno a večer, hned po použití čisticího gelu je třeba mast důkladně, ale jemně vmasírovat do ošetřované části pokožky.
 3. Tělový olej - Pokožka hlavy: Odhrňte vlasy a naneste Tělový olej na pokožku hlavy. Nanášejte pouze večer, nechte působit přes noc a ráno smyjte pomocí Čistícího gelu Dr. Michaels nebo teplou vodou. Tělo: Vmasírujte do postižených oblastí dvakrát denně, 10 minut po použití masti.
Atopický ekzém:
 • Sada na ekzém se skládá ze dvou komponentů, a to: Dr. Michaels mast 50 g, Dr. Michaels tělový olej 200 ml.
 • Přípravky se aplikují dvakrát denně, ráno a večer, po dobu šesti až osmi týdnů (doba aplikace/použití je individuální).
 1. Čistící gel - Navlhčete postiženou oblast, naneste a vmasírujte pomocí houbičky nebo jemné žínky Čistící gel. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku.
 2. Mast - Ráno a večer, hned po použití čisticího gelu je třeba mast důkladně, ale jemně vmasírovat do ošetřované části pokožky.

Upozornění:
Po dobu tří hodin po aplikaci přípravků Dr. Michaels se vyhýbejte pobytu na prudkém slunci. V případě jakékoli nežádoucí reakce (pálení, svědění, zarudnutí pokožky) mast okamžitě smyjte a kontaktujte kožního lékaře. Přípravky nejsou vhodné pro děti do 3 let. Zabraňte vniknutí přípravků do očí.

Balení:
200 ml

Výrobce: Tirsel

Parametry produktu

 • Značka
 • Dr.michaels
 • Forma
 • Olej
 • Použiji na
 • Tělo
 • EAN
 • 9314094008554
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků