Dr.Popov

Řadit
Filtry výpisu
Dr. Popov Otylka bylinný redukční čaj 20x1,5 g

bylinný redukční čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

Bylinný čaj Otylka díky obsahu maté přispívá k vylučování vody z organismu, podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a pozitivně ovlivňuje metabolismus lipidů.

Dr. Popov Konopela konopná mast 100 ml

100 ml

Kosmetika

Obsahuje vysoce kvalitní konopný olej, který má silné regenerační účinky, hydratuje, zvláčňuje a chrání pleť. Je vhodná na výrazně suchou pokožku, ekzém a psoriázu.

Dr. Popov Heřmánková mast 50 ml

50 ml

Kosmetika

Heřmánková mast s obsahem účinných bylinných extraktů má vynikající zklidňující a regenerační účinky na podrážděnou pokožku, včetně pleti po nadměrném slunění.

Dr. Popov Šalvějová mast 50 ml

50 ml

Kosmetika

Mast má velmi dobré regenerační a čistící účinky. Vhodná při mokvavých ekzémech, zapařeninách a opruzeninách a k jejich prevenci. Podporuje dobrý stav pokožky.

Dr. Popov Tea Tree mast 50 ml

mast 50 ml

Kosmetika

Bylinná mast na rty (při oparech) obsahující 4% vysoce účinného australského přírodního oleje z čajovníkového stromu (Tea Tree Oil) a 1% extraktu tymiánu.

Dr. Popov Diuret Tea bylinný čaj porcovaný 20x1,5 g

bylinný čaj porcovaný 20x1,5 g

Čaje a čajové směsi

Bylinný čaj Diuret díky obsahu truskavce a vřesu přispívá k normální funkci močových cest. Ibišek podporuje vylučování vody z organismu.

Dr. Popov Stop cukr porcovaný čaj 20x1,5 g

porcovaný čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

Bylinný čaj Stop cukr obsahuje nať borůvky, která přispívá k metabolizmu glukózy a spolu se skořicí udržují normální hladinu cukru v krvi.

Dr. Popov Pleťový čaj porcovaný čaj 20x1,5 g

porcovaný čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

Dr.Popov Čaj Pleťový je bylinný čaj v nálevových sáčcích pro udržení normálního stavu pleti (maceška, řepík, třezalka) a pro podporu vylučování škodlivin z těla močí (růžový ibišek, maliník).

Dr. Popov Slinivka Slezina bylinné kapky 50 ml

bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Pýr napomáhá normálnímu trávení a kontroluje tělesnou hmotnost. Dobromysl přispívá k normálnímu trávení a normální činnosti jater.
Fenykl přispívá k normálnímu chuti k jídlu.

Dr. Popov Ledviny-močové cesty bylinné kapky 50 ml

bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Bylinné kapky Ledviny & močové cesty obsahují směs vynikajících bylin pro udržení zdravých močových cest, které se vzájemně posilují ve svých účincích.

Dr. Popov Lymfa Detox bylinné kapky 50 ml

bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Originální bylinné kapky Dr. Popova Lymfa Detox obsahují pampelišku a břízu pro detoxikaci organismu a kopřivu s měsíčkem pro celkové osvěžení organismu. 

Dr. Popov Kotvičník zemní bylinné kapky 50 ml

bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Dr.Popov Kapky bylinné Kotvičník zemní jsou originální bylinné kapky. Pro normální činnost pohlavních orgánů a hormonální aktivitu.

Dr. Popov Odvodnění bylinné kapky 50 ml

bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Dr. Popov Originální bylinné kapky Odvodnění jsou potravinovým doplňkem s obsahem bylin, které napomáhají normální funkci močových cest a vylučování vody z organismu (pampeliška, tužebník, jalovec).

Dr. Popov Třezalka tečkovaná bylinné kapky 50 ml

bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Bylinné kapky s obsahem extraktu z třezalky tečkované, která přispívá k dobrému duševnímu zdraví, zdravému spánku a pomáhá při žaludečních potížích.

Dr. Popov Měsíčková mast 50 ml

50 ml

Kosmetika

Proslulá měsíčková mast určená pro citlivou, suchou i normální pleť má vynikající ochranné, zklidňující, regenerační a granulační účinky na pokožku.

Bylinky. Po mnoho staletí jsou bylinky hojně využívány lidmi po celém světě. Mohou najít využití jako potrava, ale ve správné kombinaci také můžou působit blahodárně na lidskou pokožku. DR. POPOV je přední český výrobce bylinných čajů, mastí, kosmetiky a potravních doplňků. Na českém trhu působí již od roku 1993 a nabízí široké portfolium výrobků, s nimiž si každý bylinkář přijde na své.

Jednou z nejdůležitějších složek lidské potravy představuje vláknina. Ta pomáhá správnému fungování metabolismu a je významná především pro ty, kteří se snaží shodit nějaké to kilo navíc. Vláknina přijímaná v potravě mnohdy nestačí, je proto potřeba ji doplňovat zvlášť. DR. POPOV nabízí rozpustnou vlákninu v mnoha různých příchutích, mezi nimiž si každý vybere tu svou. V kombinaci s pravidelným pohybem a zdravým stravováním vám vláknina Psyllicol od DR. POPOV pomůže získat vysněnou postavu, kterou vám ostatní budou závidět.

Psyllicol Dr. Popov je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.