Dr.Rukavička Dobrý spánek bylinná tinktura 50 ml

Doplněk stravy

Tinktura s meduňkou, chmelem a kozlíkem lékařským, které napomáhají relaxaci a navození klidného spánku. Třezalka podporuje emoční rovnováhu i pozitivní náladu.
Skladem na e-shopu
209

Cena za 100 ml: 418 Kč

O produktu

50121341

Bylinná tinktura s meduňkou, chmelem a kozlíkem lékařským, které napomáhají relaxaci a navození klidného spánku. Dr.Rukavička Dobrý spánek je kombinací extraktů bylin, které přinášejí příjemné uvolnění a usnadňují usínání. Kozlík lékařský pomáhá vyrovnávat se se stresem a přináší duševní pohodu. Třezalka tečkovaná podporuje emoční rovnováhu i pozitivní náladu.

Hlavní vlastnosti:

  • meduňka, kozlík, chmel, levandule, třezalka a mučenka mají uklidňující účinek
  • meduňka, kozlík, chmel, levandule, třezalka a mučenka klidný spánek
  • kozlík a třezalka přináší pozitivní náladu a duševní pohodu

Dávkování

3x denně 20 kapek. Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Neředit v horkých nápojích! Před upotřebením protřepejte.

Složení

Ethanol, voda, chmel otáčivý (šištice), meduňka lékařská (nať), mateřídouška obecná (nať), kozlík lékařský (kořen), levandule lékařská (květ), mučenka pletní (nať), třezalka tečkovaná (nať). Extrakt obsahuje minimálně 40 obj. % alkoholu.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není vhodný pro osoby užívající psychofarmaka. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Před upotřebením protřepejte. Případný jemný sediment nebo zákal není na závadu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.