Ducray Anacaps Reactiv 30 tobolek TRIO (2+1 zdarma)

Doplněk stravy

Značka: DUCRAY
Ducray Anacaps Reactiv TRIO obsahuje aminokyseliny se sírou, důležité pro strukturu vlasu + biotin, který přispívá k udržení dobrého stavu vlasů.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 290

Cena za 100 g: 1 040 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50102236

Doplněk stravy s methioninem, vitaminy B3, B6, E a biotinem, který přispívá k udržení dobrého stavu vlasů. Základem vlasového vlákna je protein keratin, tvořený řetězcem asi 20 aminokyselin. Ducray Anacaps Reactiv obsahuje aktivní látky, důležité pro strukturu zdravého vlasu (biotin) + aminokyseliny se sírou. Vitalita vlasů a funkční vlasový cyklus může být ovlivněn rozličnými reakčními faktory, například stresem, emocionálním traumatem, sezónními změnami, také porodem nebo jen únavou a nevyváženou stravou. Obsažené vitaminy (B3, B6) a železo pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Vitamin B6 – pyridoxin navíc přispívá k normální syntéze cysteinu – aminokyseliny, která je základem keratinu.

Aktivní látky v přípravku Ducray Anacaps Reactiv

  • cystin a methionin jsou aminokyseliny, které jsou součástí keratinu – základního proteinu tvořícího vlasy a nehty
  • vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu – aminokyseliny, která je základem keratinu
  • vitamin B3 a železo jsou aktivní látky pomáhající snižovat únavu
  • vitamin E pomáhá chránit buňky před účinky oxidačního stresu
  • biotin přispívá k udržení dobrého stavu vlasů

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tobolku po dobu minimálně 3 měsíců. Tobolku zapijte velkou sklenicí vody.

Složení

Pupalkový olej (Oenothera biennis); rybí želatina; L-cystin; L-methionin; zpevňující látka: glycerin; síran železnatý; nikotinamid; DL-alfa-tokoferyl-acetát; aroma; emulgátor: slunečnicový lecitin; zahušťovadlo: žlutý včelí vosk; barviva: oxid železitý, oxid titaničitý; pyridoxin-hydrochlorid; biotin.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pouze pro dospělé od 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.