516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Ducray Kertyol PSO Šampon proti lupům 200 ml

Ducray Kertyol PSO Šampon proti lupům 200 ml

Ducray Kertyol PSO Šampon proti lupům 200 ml

50066225
Kosmetika
332 Kč
Ducray
Skladem na e-shopu

Keratoredukční šampon pro odstranění šupinek, zklidnění pokožky a navrácení k jejímu přirozenému stavu. Redukuje svědění.

Podrobné informace o produktu

Lupy jsou šupinky odumřelých buněk epidermis, které vznikají jejich příliš rychlou obnovou. Mohou mít za důsledek zarudnutí kůže a nepříjemné svědění. Zamezte jejich tvorbě ve vlasech pomocí keratoredukčního šamponu od Kertyolu. Kombinací aktivních látek pomůže šamponová kúra pokožce, aby se během šesti týdnů vrátila se ke svému normálnímu stavu. Lupy jsou redukovány, stejně jako zarudnutí kůže a nepříjemný pocit ze svědění.

Výsledek:

  • pomáhá pokožce vrátit se do jejího normálního stavu
  • redukuje šupinky ve vlasové pokožce
  • snižuje zarudnutí a svědění kůže

Složení:

Keratoredukční šampon obsahuje aktivní látky, jež napomáhají odstraňovat odumřelé buňky epidermis a vrací pokožku do jejího přirozeného stavu. Keratoredukčními látkami jsou mikronizovaná síra pro ztenčení plaku a odstranění šupin a dále kyselina salicylová, která slouží ke zvýraznění účinků síry. Ichtyol zklidňuje pokožku a zamezuje nepříjemnému zarudnutí a svědění hlavy.

Použití:

Šamponová kůra je určena k použití dvakrát týdně po dobu šesti týdnů. Naneste v dostatečném množství na mokré vlasy, rovnoměrně vmasírujte do pokožky i do vlasů od kořínků až ke konečkům a ihned opláchněte. Následně aplikaci opakujte, ale nechejte působit zhruba dvě až tři minuty, poté opláchněte. Zamezte kontaktu s očima, v případě jejich zasažení je ihned důkladně vypláchněte vodou.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Ducray
Specifické zaměření Lupy
Typ pleti Citlivá pleť
Použiji na Vlasy
EAN 3282779293440

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.