Ducray Melascreen Sérum 30 ml + Lehký krém SPF50+ 40 ml

Kosmetika

Značka: DUCRAY
Výhodné balení dvou produktů Ducray, které chrání pokožku před slunečním zářením a zmírňuje všechny známky fotostárnutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
909

O produktu

50126352

Výhodné balení dvou produktů Ducray, které chrání pokožku před slunečním zářením a zmírňuje všechny známky fotostárnutí. Konkrétně balení obsahuje Ducray Melascreen Komplexní sérum 30 ml a Ducray Melascreen Lehký krém SPF50+ 40 ml.

Péče o pokožku vystavenou slunečnímu záření

  • Ducray Melascreen Komplexní sérum působí na sluncem vyvolané stárnutí pokožky a ztrátu pružnosti. Redukuje nežádoucí pigmentové skvrny a sjednocuje tón pleti. Zjemňuje a obnovuje pokožku. Po použití pokožka opět září a je sametově hebká. Po 1 měsíci používání jsou vrásky a pigmentové skvrny zmírněny.
  • Ducray Melascreen Lehký krém SPF50+ zamezuje vzniku pigmentových skvrn a zesvětluje již sluncem vyvolanou hyperpigmentaci. Slouží také jako ochrana světlé a citlivé pokožky před slunečním zářením. Je voděodolný a dobře se vstřebává. Vhodný pro normální až smíšenou pleť.

Upozornění

Nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Snížením doporučené dávky se významně snižuje míra ochrany. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.