Ducray

Řadit
Filtry výpisu
Ducray Neoptide ŽENY roztok při vypadávání vlasů 3x30 ml

roztok při vypadávání vlasů 3x30 ml

Kosmetika

Péče proti vypadávání vlasů znatelně prodlužuje růstovou fázi vlasu, a zmírňuje tak jejich vypadávání. Díky své lehké textuře se roztok snadno vstřebává.

Akce -20%
Ducray Squanorm Šampon na suché lupy 200 ml

200 ml

Kosmetika

Šampon hydratuje a zklidňuje pokožku a je vhodný pro přírodní i barvené vlasy, jelikož nepoškozuje barvu. Zanechává vlasy hebké, lesklé a usnadňuje rozčesávání. 

Akce -20%
Ducray Neoptide MUŽI roztok při vypadávání vlasů 100 ml

roztok při vypadávání vlasů 100 ml

Kosmetika

Roztok působí proti procesu, který má za následek neustálé vypadávání vlasů a podporuje jejich kvalitní růst. Pro muže trpící vypadáváním vlasů.

Akce -20%
Ducray Kelual DS Pěnivý gel 200 ml

200 ml

Kosmetika

Pěnivý gel na obličej a tělo je vhodný pro podrážděnou pokožku se začervenáním a ložisky lupů. Pokožku zklidňuje a jemně čistí bez následného vysoušení.

Akce -20%
Ducray Melascreen Photo-aging komplexní sérum 30 ml

komplexní sérum 30 ml

Kosmetika

Ducray Melascreen Komplexní sérum působí na sluncem vyvolané stárnutí pokožky a ztrátu pružnosti. Redukuje nežádoucí pigmentové skvrny a sjednocuje tón pleti.

Akce -20%
Ducray Kelual Keratoredukční emulze 50 ml

50 ml

Kosmetika

Emulze pečuje o mléčné krusty, šupinatou a podrážděnou pokožku kojenců a dětí. Poskytuje kompletní keratoredukční péči o obličejovou a vlasovou pokožku.

Akce -20%
Ducray Argeal Šampon absorbující maz 200 ml

200 ml

Kosmetika

Šampon obsahuje kaolín, díky kterému absorbuje kožní maz. Vlasy jsou po použití lehčí a objemnější. Šampon zároveň také zabraňuje další tvorbě kožního mazu.

Akce -20%
Ducray Anacaps Progressiv 30 tobolek TRIO (2+1 zdarma)

30 tobolek TRIO (2+1 zdarma)

Doplněk stravy

DUCRAY Anacaps Progressiv TRIO je kompletní tříměsíční kúra (2+1 měsíc užívání zdarma) ve formě tobolek pro posílení vlasů.

Ducray Anacaps Reactiv 30 tobolek TRIO (2+1 zdarma)

30 tobolek TRIO (2+1 zdarma)

Doplněk stravy

DUCRAY Anacaps Reactiv TRIO je kompletní tříměsíční kúra (2+1 měsíc užívání zdarma) ve formě tobolek pro posílení vlasů a nehtů.

Pro zdravé a krásné pleti a vlasy je potřeba o ně pravidelně pečovat. K tomu se doporučuje využívat kvalitní přípravky založené na přírodní bázi, které pomáhají pokožku chránit a přispívají k její rychlejší regeneraci. Výrobky značky Ducray se zaměřují na péči o pleť i vlasy. Dermatologicky testované produkty působí blahodárně i na velmi citlivou pleť, kterou zvláčňují a hydratují. Využitím přírodních ingrediencí je vhodné výrobky Ducray využívat pro všechny typy pleti a u lidí každého věku včetně malých miminek. Jejich kůže je náchylnější k podráždění, jelikož malé děti nemají ještě vyvinutou obranyschopnost.

Péče o vlasy

Historie značky spadá do 30. let minulého století, kdy se vlasy v kadeřnictvích umývaly nekvalitními sypkými šampóny, které kadeře namáhaly a neprospívaly jim. Albert Ducray, syn dermatologa, se proto rozhodl vytvořit první dermo-kosmetický šampón, který je ihned připraven k použití. Šampóny Ducray v sobě spojovaly vysokou kvalitu a pohodlné používání, dvě základní vlastnosti, na kterých si značka zakládá i do dnešní doby. Kromě šampónů nyní na poli vlasové kosmetiky naleznete u značky Ducray také přípravky pro péči o padající vlasy, doplňky ke zpevnění vlasů, produkty na mastné či naopak suché vlasy, proti lupům, pro citlivou vlasovou pokožku i produkty ke každodennímu používání pro normální vlasy.

Síla v aktivních ingrediencích

Na základě rozsáhlých vědeckých výzkumů společnost Ducray vytvořila seznam hlavních aktivních ingrediencí, které ve svých produktech k péči o vlasy a pokožku využívá. Ingredience jako glycerin, kertyol, síran železnatý, hydroxydecin, myrtakin nebo tetrapeptid jsou v pečlivém složení aplikovány do produktů Ducray a zaručí vám hydratované, zdravé a silné vlasy a zářivou pleť. Při vytváření nových produktů jsou prováděny přísné klinické testy, které se soustředí především na účinnost a toleranci vůči všem typům pokožky. Na trh se dostávají vysoce kvalitní produkty, u nichž máte jistotu, že vám nabídnou jen tu nejlepší možnou péči.