Ducray

Řadit
Filtry výpisu
Ducray Melascreen Photo-aging sérum global komplexní sérum 30 ml

komplexní sérum 30 ml

Kosmetika

DUCRAY Melascreen Photo-aging Sérum global – komplexní sérum na hnědé pigmentové skvrny – zjemňuje a sjednocuje barvu pleti.

 • Akce -63%
 • Výprodej
 • 200 Kč SLEVA
 • Expirace 30.06.2020
359 Kč 835 Kč
Ducray Argeal Šampon absorbující maz 200 ml

200 ml

Kosmetika

Ducray Argeal Šampon absorbující maz zmírňuje projevy spojené s mastnou vlasovou pokožkou (vlasy mdlé, splihlé, které se obtížně rozčesávají...) a zlepšuje vzhled vlasů.

 • 200 Kč SLEVA
349 Kč
Ducray Kélual Emulze na mléčné krusty 50 ml

50 ml

Kosmetika

Doplňková péče při léčbě obličejových forem seboroické dermatitídy a mléčných krust ve vlasové pokožce

 • 200 Kč SLEVA
305 Kč
Ducray Kelual DS Šampon proti lupům 100 ml

100 ml

Kosmetika

Šampon proti lupům pomáhá  zklidnit zarudnutí a zamezí svědění. Přináší dlouhodobý účinek proti tvorbě nových lupů.

 • 200 Kč SLEVA
335 Kč
Ducray Sabal Šampon na mastné vlasy 200 ml

200 ml

Kosmetika

Pečujte o své vlasy. Šampon reguluje tvorbu kožního mazu a normalizuje stav pokožky hlavy. Vhodný pro mastné vlasy a podrážděnou vlasovou pokožku.

 • 200 Kč SLEVA
345 Kč
Ducray Melascreen Komplexní péče o ruce SPF50+ 50 ml

50 ml

Kosmetika

DUCRAY MELASCREEN Photo-aging Global Hand Care SPF 50+ komplexní péče o pokožku rukou. Vysoká sluneční ochrana a redukce pigmentových skvrn.

 • 200 Kč SLEVA
419 Kč
Ducray Extra-doux Velmi jemný šampon 200 ml

200 ml

Kosmetika

DUCRAY Extra-doux velmi jemný šampon chrání a respektuje vlasy a vlasovou pokožku. Je vhodný pro časté mytí.

 • 200 Kč SLEVA
269 Kč
Ducray Kelual DS Pěnivý gel 200 ml

200 ml

Kosmetika

Jemně čistí podrážděnou kůži na obličeji a těle doprovázenou začervenáním a ložisky lupů.

 • 200 Kč SLEVA
359 Kč
Ducray Anaphase+ Šampon při vypadávání vlasů 200 ml

200 ml

Kosmetika

Bojujte proti vypadávání vlasů. Šampon posiluje a revitalizuje unavené vlasové vlákno, dodává mu sílu a také pevnost. Vhodný pro každodenní použití.

 • 200 Kč SLEVA
375 Kč
Ducray Neoptide hommes Chronické vypadávání vlasů 100 ml

100 ml

Kosmetika

Roztok působí proti procesu, který má za následek neustálé vypadávání vlasů a podporuje jejich kvalitní růst. Pro muže trpící vypadáváním vlasů.

 • 200 Kč SLEVA
1290 Kč
Ducray Neoptide Proti vypadávání vlasů 3x30 ml

3x30 ml

Kosmetika

Pečujte o své vlasy a dopřejte jim tu nejlepší péči. Roztok intenzivně podporuje vlasový růst a napomáhá v boji proti vypadávání vlasů. 

 • 200 Kč SLEVA
1290 Kč
Ducray Extra-doux Velmi jemný kondicioner 200 ml

200 ml

Kosmetika

DUCRAY Extra-doux velmi jemný ochranný kondicionér hydratuje a chrání vlasy před každodenními vnějšími vlivy.

 • 200 Kč SLEVA
335 Kč
Ducray Melascreen Depigmentant 30 ml

30 ml

Kosmetika

Bojujte proti pigmentovým skvrnám. Péče intenzivně napomáhá redukovat sluncem vzniklé hyperpigmentace, lokalizované hnědé skvrny na obličeji a dekoltu.

 • 200 Kč SLEVA
779 Kč
Ducray Squanorm Šampon na mastné lupy 200 ml

200 ml

Kosmetika

Šampon na lupy související s mastnou vlasovou pokožkou a občasným svěděním a na silné vrstvy lupů ulpívající pevně na vlasové pokožce.

 • 200 Kč SLEVA
355 Kč
Ducray Squanorm Roztok proti lupům 200 ml

200 ml

Kosmetika

Dopřejte svým vlasům dokonalou péči. Roztok s obsahem zinku proti lupům čistí vlasovou pokožku a zmírňuje svědění. Zároveň však nemastí vlasy.

 • 200 Kč SLEVA
335 Kč

Pro zdravé a krásné pleti a vlasy je potřeba o ně pravidelně pečovat. K tomu se doporučuje využívat kvalitní přípravky založené na přírodní bázi, které pomáhají pokožku chránit a přispívají k její rychlejší regeneraci. Výrobky značky Ducray se zaměřují na péči o pleť i vlasy. Dermatologicky testované produkty působí blahodárně i na velmi citlivou pleť, kterou zvláčňují a hydratují. Využitím přírodních ingrediencí je vhodné výrobky Ducray využívat pro všechny typy pleti a u lidí každého věku včetně malých miminek. Jejich kůže je náchylnější k podráždění, jelikož malé děti nemají ještě vyvinutou obranyschopnost.

Péče o vlasy

Historie značky spadá do 30. let minulého století, kdy se vlasy v kadeřnictvích umývaly nekvalitními sypkými šampóny, které kadeře namáhaly a neprospívaly jim. Albert Ducray, syn dermatologa, se proto rozhodl vytvořit první dermo-kosmetický šampón, který je ihned připraven k použití. Šampóny Ducray v sobě spojovaly vysokou kvalitu a pohodlné používání, dvě základní vlastnosti, na kterých si značka zakládá i do dnešní doby. Kromě šampónů nyní na poli vlasové kosmetiky naleznete u značky Ducray také přípravky pro péči o padající vlasy, doplňky ke zpevnění vlasů, produkty na mastné či naopak suché vlasy, proti lupům, pro citlivou vlasovou pokožku i produkty ke každodennímu používání pro normální vlasy.

Síla v aktivních ingrediencích

Na základě rozsáhlých vědeckých výzkumů společnost Ducray vytvořila seznam hlavních aktivních ingrediencí, které ve svých produktech k péči o vlasy a pokožku využívá. Ingredience jako glycerin, kertyol, síran železnatý, hydroxydecin, myrtakin nebo tetrapeptid jsou v pečlivém složení aplikovány do produktů Ducray a zaručí vám hydratované, zdravé a silné vlasy a zářivou pleť. Při vytváření nových produktů jsou prováděny přísné klinické testy, které se soustředí především na účinnost a toleranci vůči všem typům pokožky. Na trh se dostávají vysoce kvalitní produkty, u nichž máte jistotu, že vám nabídnou jen tu nejlepší možnou péči.