Duphalac por.sol.1x500ml

Duphalac por.sol.1x500ml

50093448
Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
149 Kč 159 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem

Duphalac roztok je laxativum (projímadlo), které působí místně v tlustém střevu a nevstřebává se.

Podrobné informace o produktu

Duphalac roztok je projímadlo obsahující laktulózu. Ta změkčuje stolici, přitahuje do střeva vodu a tím usnadňuje odchod stolice. Přípravek Duphalac se používá k úpravě fyziologického rytmu tlustého střeva u zácpy a tam kde je zapotřebí měkká stolice např. při hemoroidech a po chirurgických zákrocích na konečníku nebo tlustém střevě. Perorální roztok Duphalac mohou užívat dospělí, dospívající i děti. Děti a dospívající do 14 let však jen na doporučení lékaře.

Jak se přípravek Duphalac užívá:

Přípravek se podává v jedné denní dávce vždy ve stejnou dobu nebo rozděleně ve dvou dávkách. K dosažení léčebného efektu může být potřeba několika dní (2-3 dní) léčby. Dávkování je individuální dle věku a odpovědi na léčbu. Užívejte v souladu s příbalovým letákem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dní. Nepodávejte přípravek Duphalac dětem mladším 14 let bez předpisu lékaře.

Složení:

Léčivou látkou je laktulóza 667 mg v 1 ml perorálního roztoku.

Přípravek neobsahuje žádné pomocné látky. Může však obsahovat malá množství přidružených cukrů, např. laktózy, galaktózy, epilaktózy a fruktózy.

Upozornění:

Přípravek Duphalac může obsahovat malá množství mléčného cukru (laktózy), galaktózy, epilaktózy nebo fruktózy. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

Příbalový leták / Složení

Parametry produktu

Značka Duphalac Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 1 měs Farmakoterapeutická skupina laxativa
SUKL 215715 EAN 8002660017239

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.