Durex Mutual Pleasure kondomy 3 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DUREX
Durex Mutual Pleasure mají vroubkovaný povrch pro intenzivnější stimulaci ženy a obsahují silikonový lubrikant Performa™, který oddálí mužské vyvrcholení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
89

O produktu

50125513

DUrability – Reliability – Excellence neboli odolnost, spolehlivost a dokonalost, to je značka DUREX již od roku 1929. Jednoduše, kondomy Durex Vám poskytnou kvalitu, kterou očekáváte. Durex Mutual Pleasure jsou kondomy navržené tak, aby pomohly sladění partnerů. Mají vroubkovaný povrch s výstupky pro intenzivnější stimulaci ženy a obsahují silikonový lubrikant Performa™, který oddálí mužské vyvrcholení. Kvalita Durex: každý kondom je 100% elektronicky testován. U každé šarže se provádí dalších 5 testů kvality.

Hlavní vlastnosti:

  • s vroubkovaným povrchem
  • lubrikant Performa™ pro oddálení vyvrcholení
  • standardní velikost – šířka 56 mm

Složení

Silikonový Lubrikant Performa™ obsahuje 5% benzokain, lokální anestetikum, které pomáhá oddálit mužské vyvrcholení.

Upozornění

Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Kondom je pouze na jedno použití. Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám. Uchovávejte mimo dosah dětí. Kondomy jsou zdravotnickým prostředkem. DŮLEŽITÉ INFORMACE: Lubrikant Performa™ na kondomech Durex Performa může některým lidem způsobovat vyrážku, podráždění, pálení nebo svědění. Zabraňte vniknutí do očí a po použití jej smyjte. Pokud pocítíte podráždění, přestaňte kondomy Durex Performa používat. Pokud se nedostaví zlepšení, navštivte svého lékaře. Nepoužívejte tyto kondomy, pokud máte vy nebo vaše partnerka/váš partner zanícenou nebo porušenou kůži. OKAMŽITĚ JE PŘESTAŇTE POUŽÍVAT A ZATELEFONUJTE LÉKAŘI, pokud pocítíte dýchací potíže nebo vám po používání těchto kondomů zmodrají rty. Předčasná ejakulace je častý problém, který může mít mnoho příčin a může vyžadovat lékařskou konzultaci/dohled. Jestliže tyto kondomy nepomohou, je vhodné se poradit s lékařem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.