Eco Cosmetics BIO Dětský opalovací krém SPF45 50 ml

Kosmetika

Přírodní opalovací krém pro děti i miminka s minerálními filtry chrání pokožku před UVB i UVA zářením. Z BIO rostlinných olejů s výtažky z granátového jablka a rakytníku.
Skladem na e-shopu
276 ušetříte 49 Kč

Původní cena 325 Kč , sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 325 Kč

O produktu

50119495

Přírodní opalovací krém pro děti i miminka s minerálními filtry. Eco Cosmetics BIO Dětský opalovací krém SPF45 chrání pokožku před UVB i UVA slunečním zářením. Plnou UVA ochranu poskytuje forma oxidu titaničitého UV Titanium Dioxide, která je speciálně upravená pro tyto účely. Krém je vytvořený z BIO rostlinných olejů a obohacený přírodními výtažky z granátového jablka a rakytníku, aby pečoval o jemnou a citlivou pokožku. Bambucké máslo předchází vysoušení pokožky. Žádné chemické filtry, nanotechnologie, umělé vůně či deriváty z ropy.

Výsledek:

  • vysoká ochrana před UVB i UVA zářením
  • předchází vysoušení pokožky
  • voděodolný

Složení

Bambucké máslo, sójový olej, olivový olej, výtažek z listů olivovníku, výtažek z granátového jablka, olej z rakytníku, extrakt z lékořice, jojobový olej, makadamový olej, rýžový olej, pupalkový olej, vitamin E.

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před pobytem na slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.