Ecozone Oxy Tablety na barevné prádlo 12 ks

Drogerie

Značka: ECOZONE
Složení s aktivním kyslíkem povzbudí původní barvy oblečení a prádla. Bez chloru a optických rozjasňovačů. Síla kyslíku odstraní špínu a skvrny.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
199

O produktu

50115813

Odstraní špínu z barevného prádla a povzbudí jeho původní barvy. Ecozone Oxy Tablety na barevné prádlo neobsahují chlor ani optické rozjasňovače barev. Život barevnému prádlu vrátí síla kyslíku. Použití je snadné – tabletu jednoduše rozbalíte a přidáte ji ke každé dávce prádla s obvyklým pracím prostředkem a aviváží. Balení vystačí na 12 pracích cyklů.

Hlavní vlastnosti:

  • složení s aktivním kyslíkem povzbudí původní barvy
  • 100 % přírodních ingrediencí
  • vhodné i pro vegany

Složení

<5 % neionické surfaktany, >30 % bělidlo na bázi kyslíku, enzymy (amylase, protease, lipase, cellulase). Procento alkoholu <5 %.

Použití

Vložte přímo do pračky.

Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Při zasažení opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Trvá-li problém a při požití volejte lékaře nebo +420 224 91 92 93.

O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.