Elasti-Q

Řadit
Filtry výpisu
Elasti-q Exclusive Tělový krém proti striím 150 ml

150 ml

Kosmetika

Působí proti striím v oblasti bříška, stehen, boků a v dalších problematických partiích. Příjemně parfemován, výborně hydratuje pokožku a rychle se vstřebává.

  355 Kč
  Elasti-q Vitamins & Minerals 90 tablet

  90 tablet

  Doplněk stravy

  Elasti-Q® Vitamins & Minerals je doplněk stravy, unikátní svým jedinečným systémem tablet s postupným uvolňováním obsažených vitaminů a minerálů.

  • Něco navíc
  439 Kč
  Elasti-q Vitamins & Minerals 30 tablet

  30 tablet

  Doplněk stravy

  Elasti-Q® Vitamins & Minerals je doplněk stravy, unikátní svým jedinečným systémem tablet s postupným uvolňováním obsažených vitaminů a minerálů.

  • Něco navíc
  199 Kč
  Elasti-q Original Tělový krém k prevenci strií 200 ml

  200 ml

  Kosmetika

  Elasti-Q® Original krém k prevenci strií - krém k prevenci vzniku strií vÚčinně pomáhá předcházet vzniku strií v období těhotenství a napomáhá rychlejšímu návratu k pevnému a plochému bříšku v období po porodu a v šestinedělí.

   195 Kč
   Elasti-q Kyselina listová 800 µg 60 tablet

   60 tablet

   Doplněk stravy

   Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové, který se doporučuje užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím, během těhotenství, po porodu a v době kojení.

   • Něco navíc
   129 Kč
   Elasti-q Exclusive Tělový olej proti striím 125 ml

   125 ml

   Kosmetika

   Tělový olej působí proti striím v oblasti bříška, stehen a boků a také zajišťuje účinnou prevenci jejich vzniku. Má příjemnou vůni a výborně pokožku hydratuje.

    379 Kč
    Elasti-q Kyselina listová 800 µg 30 tablet

    30 tablet

    Doplněk stravy

    Elasti-Q® Kyselina listová 800 je doplněk stravy v tabletách, který se doporučuje užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím, během těhotenství a po porodu, v době kojení.

    • Něco navíc
    79 Kč

    Nenechte si kazit těhotenství nepěkně vypadajícími striemi. Maminky i jejich rostoucí bříška budou růst do krásy a žádné jizvičky nedostanou šanci. Během těhotenství dochází k natahování kůže, což má za následek vznik strií. V nabídce najdete jak tělové krémy k prevenci strií či tělové oleje, tak i doplňky stravy.

    Příznivé účinky ELASTI-Q poznáte na svém těle již při prvním použití. Uleví vám od napínání kůže a posílí pokožku tak, že si budete moct nadále užívat těhotenství plnými doušky. Začněte ELASTI-Q aplikovat na problematické partie již při prvním viditelném růstu bříška, abyste pokožku postupně připravovali na její napínání. Po porodu obnovíte její sílu a dodáte jí potřebné živiny, které zajistí její rychlejší navrácení do původního stavu.

    Elasti-Q® Kyselina listová 800, Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním tablety, Elasti-Q ProMimi DHA tob.60 jsou doplňky stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

    Elasti-Q Original tělový krém k prevenci strií je zdravotnický prostředek.