Equilibria Extreme Protective Sun Oil SPF30 200 ml

Kosmetika

Značka: EQUILIBRIA
Sluneční ochrana s vitaminem E. Obsahuje fotostabilní filtry, které poskytují vysokou ochranu před UVB & UVA zářením.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

449

O produktu

50119993

Sluneční ochrana s vitaminem E. Equilibria Extreme Protective Sun Oil SPF30 obsahuje fotostabilní filtry, které poskytují vysokou ochranu před UVB & UVA zářením. Směs přírodních tokoferolů – vitamin E odbourává volné radikály, které vznikají v pokožce jako důsledek pobytu na slunci, podporuje ochranu a přirozenou regeneraci pokožky. Díky rozprašovači se olej snadno aplikuje i na nepřístupná místa.

Jemný olej vhodný i pro dětskou pokožku

Sametová textura oleje jemně pohladí Vaši pokožku a obsah lipofilních filtrů zajistí, že bude chráněna i při koupání. Olej obsahuje pouze jemnou hypoalergenní parfemaci a je vhodný i pro jemnou dětskou pokožku.

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVB & UVA zářením
  • vitamin E podporuje ochranu a  regeneraci pokožky
  • vhodné i pro jemnou dětskou pokožku

Složení

Vitamin E, UVA a UVB filtry.

Použití

Přípravek dávkujte v dostatečném množství na celé tělo. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100 % ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.