Equilibria Extreme Protective Sun Oil SPF50 200 ml

Kosmetika

Značka: EQUILIBRIA
Sluneční ochrana s panthenolem a vitaminem E. Obsahuje fotostabilní filtry, které poskytují vysokou ochranu před UVB & UVA zářením.
Akce 1+1 Při nákupu 2 ks libovolných produktů značky skinexpert BY DR.MAX SOLAR nebo Equilibria získáte levnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022, nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
449

O produktu

50119992

Sluneční ochrana s panthenolem a vitaminem E. Equilibria Extreme Protective Sun Oil SPF50 obsahuje fotostabilní filtry, které poskytují vysokou ochranu před UVB & UVA zářením. Směs přírodních tokoferolů – vitamin E odbourává volné radikály, které vznikají v pokožce jako důsledek pobytu na slunci, podporuje ochranu a regeneraci pokožky. Panthenol napomáhá přirozené regeneraci pokožky, podporuje obnovu kožních buněk a snižuje pocity svědění a podráždění. Díky rozprašovači se olej snadno aplikuje i na nepřístupná místa.

Jemný olej vhodný i pro dětskou pokožku

Sametová textura oleje jemně pohladí Vaši pokožku a obsah lipofilních filtrů zajistí, že bude chráněna i při koupání. Olej obsahuje pouze jemnou hypoalergenní parfemaci a je vhodný i pro jemnou dětskou pokožku.

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVB & UVA zářením
  • podporuje regeneraci pokožky po slunění
  • vhodný i pro jemnou dětskou pokožku

Složení

Panthenol, vitamin E, UVA a UVB filtry.

Použití

Přípravek dávkujte v dostatečném množství na celé tělo. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100 % ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.