Erboristica Odličovací a čistící mléko extra jemné 150 ml

Kosmetika

NAVÍC kosmetická taška z recyklované kůže šedá Při nákupu označených produktů značky Erboristica v minimální hodnotě 499 Kč získáte NAVÍC kosmetickou tašku z recyklované kůže šedou za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na pánskou řadu Erboristica UOMO. Akce platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce
NAVÍC sypaný ovocný čaj Záře krbu 20 g Při nákupu produktů značky Erboristica v minimální hodnotě 199 Kč získáte NAVÍC sypaný ovocný čaj Záře krbu 20 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 1. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Dopřejte pleti dokonalou čistotu a jemnou péči. Odličovací a čisticí mléko s Aloe vera a rostlinnými extrakty čistí pleť do hloubky a zároveň poskytuje hydrataci a zklidnění. Napomáhá regeneraci pleti.

Výsledek: 

  • čistí pleť do hloubky
  • skvěle pečuje o pleť
  • intenzivně hydratuje, zklidňuje a regeneruje pleť

Složení

Výtažek z Aloe vera – pečuje o pleť a napomáhá k jejímu zklidnění; bambucké máslo – vyživuje, hydratuje a regeneruje pleť; rostlinné extrakty, vitamin E.

Použití

Naneste přiměřené množství mléka na odličovací tampon a krouživými pohyby odstraňte z pleti všechny nečistoty a make-up.

O značce

Kosmetika Erboristica di Athena’s je přírodní a ekologická péče o pleť, tělo i vlasy. Všechny přípravky jsou dermatologicky testovány a neobsahují zdraví škodlivé látky. Kosmetické ingredience jsou biodegradabilní a respektují životní prostředí. Erboristica di Athena’s nepoužívá živočišné produkty a je držitelem certifikátu Produkt VEGAN. Pro balení kosmetiky jsou používány recyklované nebo recyklovatelné materiály.

Základní hodnoty a principy společnosti Athena’s:

  • extrémní citlivost k životnímu prostředí
  • úcta k životnímu prostředí, Zemi a jejím zdrojům
  • hluboký smysl pro ochranu zvířat