Erboristica Pleťový krém anti-age s fyto kolagenem 50 ml

Kosmetika

NAVÍC kosmetická taška z recyklované kůže šedá Při nákupu označených produktů značky Erboristica v minimální hodnotě 499 Kč získáte NAVÍC kosmetickou tašku z recyklované kůže šedou za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na pánskou řadu Erboristica UOMO. Akce platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Nechte svou pleť vzpružit krémem s rostlinným kolagenem. Erboristica Pleťový krém anti-age s fytokolagenem maximálně hydratuje unavenou pleť, vyživuje ji do hloubky a zlepšuje její vzhled. Vypíná a zpevňuje pleť.

Výsledek: 

  • maximálně hydratuje pleť
  • vyživuje pleť na povrchu i do hloubky
  • vypíná a zpevňuje pleť

Složení

98 % přírodních ingrediencí, Aloe vera, rostlinná másla a oleje. Rostlinný kolagen – napomáhá přirozeným procesům samoregenerace a zpevnění pokožky; bambucké máslo – vyživuje, hydratuje a regeneruje pleť; vitamin E – udržuje pleť mladistvou a svěží.

Použití

Naneste každé ráno na čistou pleť.

O značce

Kosmetika Erboristica di Athena’s je přírodní a ekologická péče o pleť, tělo i vlasy. Všechny přípravky jsou dermatologicky testovány a neobsahují zdraví škodlivé látky. Kosmetické ingredience jsou biodegradabilní a respektují životní prostředí. Erboristica di Athena’s nepoužívá živočišné produkty a je držitelem certifikátu Produkt VEGAN. Pro balení kosmetiky jsou používány recyklované nebo recyklovatelné materiály.

Základní hodnoty a principy společnosti Athena’s:

  • Extrémní citlivost k životnímu prostředí
  • Úcta k životnímu prostředí, Zemi a jejím zdrojům
  • Hluboký smysl pro ochranu zvířat