Erboristica Pleťové hydratační sérum granátové jablko 30 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Erboristica v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Dopřejte i Vy své pleti tu nejlepší péči. Hydratační detoxikační pleťové sérum s výtažky z granátového jablka hloubkově a intenzivně hydratuje pleť, chrání ji před vnějšími vlivy a bojuje proti výskytu vrásek. Lze použít jako bázi pod make-up.

Výsledek: 

  • napomáhá redukovat výskyt vrásek
  • hloubkově a intenzivně hydratuje pleť
  • poskytuje pleti ochranu před vnějšími vlivy

Složení

99 % rostlinných ingrediencí. Výtažek z granátového jablka – pomáhá chránit pleť před projevy stárnutí, výtažek z Aloe vera – napomáhá v boji proti vráskám; kyselina hyaluronová – uzamyká vodu v pleti a brání tak její dehydrataci.

Použití

Naneste přiměřené množství séra na předem vyčištěnou pleť ráno nebo večer.

O značce

Kosmetika Erboristica di Athena’s je přírodní a ekologická péče o pleť, tělo i vlasy. Všechny přípravky jsou dermatologicky testovány a neobsahují zdraví škodlivé látky. Kosmetické ingredience jsou biodegradabilní a respektují životní prostředí. Erboristica di Athena’s nepoužívá živočišné produkty a je držitelem certifikátu Produkt VEGAN. Pro balení kosmetiky jsou používány recyklované nebo recyklovatelné materiály.

Základní hodnoty a principy společnosti Athena’s:

  • extrémní citlivost k životnímu prostředí
  • úcta k životnímu prostředí, Zemi a jejím zdrojům
  • hluboký smysl pro ochranu zvířat