Erboristica Sada tělový krém a sprchový gel s vitaminy

Kosmetika

NAVÍC Kosmetická taška z recyklované kůže hnědá Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Kosmetickou tašku z recyklované kůže hnědou za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

319 ušetříte 110 Kč

Původní cena 429 Kč, sleva 26%

O produktu

Dárkový balíček péče o tělo s vitaminy A+C+E pro hydrataci a oživení pokožky. Sada Erboristica Tělový krém a Erboristica Sprchový gel obsahuje přírodní extrakt z granátového jablka a šťávu z aloe vera v certifikované bio kvalitě.

Hydratace a oživení pokožky s extraktem z granátového jablka

  • Erboristica Tělový krém obsahuje aktivní rostlinné výtažky z Aloe vera a granátového jablka, které do hloubky hydratují a celkově povzbuzují pokožku. Suché a citlivé pokožce pomáhá získat zpět pružnost a hebkost. Lehká konzistence krému se rychle vstřebává a jemně provoní pokožku. Je vhodný pro všechny typy pokožky, zvláště pro suchou a citlivou.

  • Erboristica Sprchový gel s velmi jemnou formulí na bázi gelu Aloe vera a výtažku z granátového jablka. Hydratuje pokožku a neutralizuje škodlivé účinky tvrdé a chorované vody. Zanechává na pokožce příjemný pocit svěžesti. Je určen i pro velmi citlivou pokožku. Mycí složky jsou výhradně rostlinného původu a plně biodegradabilní.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.