Erboristica Sada tělové krémy parfemované

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Kouzelný květinový balíček Erboristica přináší dva parfémované tělové krémy pro pevnou a pružnou pokožku. Jsou obohacené vzácnými přírodními silicemi z japonské kamélie, pačule a neroli a jsou vhodné pro všechny typy pokožky. Díky vysoké hydratační a vyživovací schopnosti se obzvláště hodí pro suchou nebo povadlou pokožku.

Harmonie přírodních silic a pevná pokožka

Erboristica Tělový krém s japonskou kamélií přináší smyslnost do každodenní péče o krásu pokožky. Spojení přírodních olejů z japonské kamélie a makadamiového oleje s kyselinou hyaluronovou zpevňuje a vyhlazuje strukturu pokožky a ta viditelně pookřeje. Zbaví se pocitu suchosti, získá pružnost, jemnost a bude nádherně vonět.

Erboristica Tělový krém se silicemi pačule a neroli je harmonie vůní, která přináší pohodu pokožce i Vaší mysli. V každém gramu tělového krému je zastoupena řada přírodních složek, které pokožku regenerují, vyživují, hydratují do hloubky a chrání před škodlivými vlivy. Při pravidelném používání získá pokožka větší pružnost, zjemní se a bude nádherně vonět.

Výsledek:

  • intenzivní hydratace kyseliny hyaluronové
  • výživa přírodních olejů pro pružnou a pevnou pokožku
  • pokožka je krásně provoněná

Složení

Tělový krém s japonskou kamélií: bambucké máslo, vitamin E, kyselina hyaluronová, olej z japonské kamélie, makadamiový olej, omega 3 a 6, betain z cukrové řepy.

Tělový krém se silicemi pačule a neroli: Bambucké máslo, vitamin E, kyselina hyaluronová, makadamiový olej, omega 3 a 6, betain z cukrové řepy; esenciální oleje z neroli, černého pepře, vetiveru, pačule, citronové kůry, levandule.

Použití

Krátkými krouživými pohyby vmasírujte do pokožky celého těla. Na problematických a obzvláště suchých partiích aplikujte větší množství krému a prodlužte masáž. Ideální je aplikace po každém mytí, alespoň jednou denně.