ES Cordyceps PREMIUM 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ES
Cordyceps patří mezi houby používané tradiční čínskou a tibetskou medicínou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50108581

Doplněk stravy CORDYCEPS PREMIUM obsahuje čistý extrakt ze sušeného podhoubí cordyceps sinensis (housenice čínská) a užívá se v tradiční čínské medicíně a medicíně Tibetu. Pro své blahodárné účinky je houba cordyceps velmi oblíbena u vrcholových sportovců. CORDYCEPS PREMIUM extrakt ze sušeného podhoubí obsahuje minimálně 30 % polysacharidů.

Dávkování:

Dospělí užívají 2-3 tobolky denně, 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nebo 3 týdny každý den a 1 týden pauza. Děti od 3 let užívají 1 tobolku denně. Tobolky se doporučují užívat 20 minut před jídlem, zapít neperlivou vodou nebo čajem. Prášek lze vysypat z kapsle do nápoje a vypít. Neužívejte před spaním.

Složení:

Obsah aktivních složek v 1 želatinové tobolce: 450 mg extraktu (100 %) ze sušeného podhoubí cordyceps (housenice čínská)

Upozornění:

Neužívejte s léky na ředění krve nebo při akutním onemocnění. Doplněk stravy, není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno těhotným a kojícím. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.