ES Reishi PREMIUM 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ES
Reishi je houbou prověřenou v tradiční čínské medicíně především díky svému působení na imunitu, cholesterol a oběhovou soustavu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50108582

Zdravá imunita a hladina cholesterolu v normálu. Doplněk stravy REISHI PREMIUM obsahuje čistý extrakt z plodnice houby reishi (lesklokorka lesklá), která podporuje správnou funkci imunitního systému a oběhové soustavy, a také pomáhá udržovat hladinu cholesterolu v normálu. Pro tyto své blahodárné účinky je houba reishi v tradiční čínské medicíně nazývána „houbou nesmrtelnosti“. REISHI PREMIUM extrakt z plodnice obsahuje minimálně 30 % polysacharidů.

Dávkování:

Dospělí užívají 2-3 tobolky denně, 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nebo 3 týdny každý den a 1 týden pauza. Děti od 3 let užívají 1 tobolku denně. Tobolky se doporučují užívat 20 minut před jídlem, zapít neperlivou vodou nebo čajem. Prášek lze vysypat z kapsle do nápoje a vypít.

Složení:

Obsah aktivních složek v 1 želatinové tobolce: 300 mg extraktu (100 %) z plodnice reishi (lesklokorka lesklá)

Upozornění:

Neužívejte s léky na ředění krve nebo při akutním onemocnění. Doplněk stravy, není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno těhotným a kojícím. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.