Institut Esthederm Sensitive Protective Body Lotion Strong Sun opalovací tělové mléko 200 ml

Kosmetika

Esthederm Adaptasun Sensitive Body Milk Strong Sun je opalovací přípravek na tělo určený pro citlivou pleť.
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
2 090

O produktu

50095711

Esthederm Adaptasun Sensitive Body Milk Strong Sun podporuje vlastní přirozené procesy pokožky, aby se lépe adaptovala na slunci. Díky tomu se vaše pokožka vystavená slunci rychleji, intenzivněji a bezpečně opálí. Pokožka je schopna po použití ochranného mléka se lépe přizpůsobit slunci. Je přirozeně chráněná před spálením a její opálení déle vydrží. Mléko má jemnou, krémovou konzistenci.

Institut Esthederm Sensitive Protective Body Lotion Strong Sun opalovací tělové mléko 200 mla

 

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • chrání pokožku před UVA a UVB zářením
  • aktivuje proces přirozeného opálení
  • zabraňuje fotografickému stárnutí

Použití

Přípravek Sensitive Protective Body Lotion strong sun je určený pro pokožku bez hyperpigmentací, která je citlivá na slunce a má sklon opalovat se do červena. Naneste na pokožku dostatečné množství tělového mléka 20 minut před pobytem na slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.