Institut Esthederm Micellar After Sun Shower Gel sprchový gel po opalování 200 ml

Kosmetika

Institut Esthederm Micellar After Sun Shower Gel sprchový gel po opalování velmi jemně, ale efektivně odstraňuje stopy opalovacích krémů, písku, soli a chlóru po slunění či koupání.
Skladem na e-shopu
665

O produktu

50100579

Sprchový gel na tělo i tvář, který velmi jemným způsobem čistí pleť. Institut Esthederm Micellar After Sun Shower Gel působí na bázi micelárních molekul, které jemně, ale efektivně odstraňují stopy opalovacích krémů, písku, soli a chlóru po slunění a koupání v bazénu či moři. Obsahuje Coco Glucosid – biomimetickou látku přírodního původu, která podporuje kožní bariéru a spolu s rhamnózou pokožku krásně zklidní. Skin Balance Systém chrání a podporuje přirozený ekosystém pokožky. Komfortní třpytivý gel s příjemnou letní vůní pokožku každý den doslova hýčká. Neobsahuje mýdlo ani silikony.

Biomimetická voda Esthederm plně kontroluje mládí pleti, tak že účinně bojuje proti volným radikálům a podílí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • čistá a osvěžená pokožka
  • pokožka je dokonale hydratovaná a zklidněná
  • příjemně voní „esthedermový“ létem

Použití

Micellar After Sun Shower Gel je vhodný pro všechny typy pokožky. Sprchový gel používejte k mytí pokožky těla i tváře po slunění či pobytu ve vodě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.