Institut Esthederm Sun Sheen Face Cream samoopalovací krém na obličej 50 ml

Kosmetika

ESTHEDERM Sun Sheen Face je samoopalovací krém na obličej. Zajistí lehké opálení bez pobytu na slunci.
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 290

O produktu

50098328

ESTHEDERM Sun Sheen Face je samoopalovací krém, který vám poskytne přirozené a souměrné opálení během celého roku. Vaše pleť bude krásně zabarvená beze skvrn. Samoopalovací krém současně redukuje vznik vrásek. Krém je vhodný pro všechny typy pokožky.

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • přirozené a souměrné opálení během celého roku
  • opálení bez skvrn
  • redukuje vznik vrásek

Použití

Sun Sheen Face Cream je vhodný pro všechny typy pokožky. Krém nanášejte na vyčištěnou, dobře hydratovanou a suchou pokožku. Pro dokonalý výsledek zároveň pravidelně pečujte o pokožku gomážní maskou Lightenning Buffing Mask. Aplikaci opakujte denně, 2-3x týdně do dosažení požadovaného odstínu.

Upozornění

Po použití si umyjte ruce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.