Eucerin AntiPigment vánoční kazeta 2020

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Luxusní dárková taštička s péčí proti pigmentovým skvrnám obsahuje Eucerin AntiPigment Denní krém SPF 30 50 ml a AntiPigment Noční krém 50 ml.

Sjednocený a zářivý vzhled pleti

Řada Eucerin Anti-Pigment byla speciálně vyvinuta pro jednotnější a zářivější vzhled pleti a redukci nežádoucích tmavých skvrn, které způsobuje nadměrná tvorba pigmentu. Obsahuje thiamidol, aktivní patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. První výsledky jsou viditelné po dvou týdnech a při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje.

Důležitá je prevence

Eucerin AntiPigment Denní krém díky UVA a UVB filtrům (SPF 30) poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Snižuje tak pravděpodobnost výskytu pigmentových skvrn vlivem slunečního záření na pleť. Eucerin AntiPigment Noční krém obsahuje také dexpanthenol – aktivní složku známou svojí schopností podporovat regeneraci pleti během spánku. Pleť získává sjednocený tón a zářivý vzhled.

Hlavní vlastnosti

  • při pravidelném používání účinně redukuje pigmentové skvrny
  • pleť znovu získává jednotný tón a zářivý vzhled
  • brání opakovanému výskytu pigmentových skvrn

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.